Так ще модно? Ікона стилю Лілія Ребрик взула масивні кросівки під вишиту сукню за 2600 гривень (ФОТО)

Українська телеведуча Лілія Ребрик вразила прихильників стильним образом. Акторка одягнула розкішну вишиту сукню і доповнила образ масивними кросівками.

Лілія Ребрик – відома українська акторка, телеведуча і мама трьох дітей. Свою третю донечку Адель жінка народила всього кілька місяців тому і знаходиться зараз у заслуженому декреті.

При цьому Ребрик не забуває про своїх прихильників і продовжує активно вести свій Інстаграм-блог, де показує своє повсякденне життя, а також публікує свіжі фото та відео.

Лілія Ребрик прокоментувала свою вагітність і зізналась, де хоче народжувати третю дитинуЛілія Ребрик прокоментувала свою вагітність і зізналась, де хоче народжувати третю дитину
Лілія Ребрик показала модний образ з вишиванкою і кросівками

Так, на днях Лілія Ребрик вразила прихильників своїм стильним образом. У своїх Інстаграм-сторіс акторка опублікувала відео, де вона позує у довгій вишитій сукні вільного крою. Сукня виглядає святково, але при цьому є дуже зручною і просторою. Лілія залишила посилання на інтернет-магазин, де купувала вишиванку. Вартість такої сукні складає 2600 гривень.

Цікаво, що свій образ Лілія Ребрик доповнила не босоніжками, чи туфлями на підборах, а кросівками. Телеведуча обрала білі кросівки на високій підошві, зробивши свій образ ще більш зручним і повсякденним.

Лілія Ребрик показала модний образ з вишиванкою і кросівками

Варто відзначити, що Ребрик любить підбори. Втім, матері трьох дітей зараз важлива не краса, а зручність і практичність. Не дивно, що Лілія обирає саме кросівки, а не підбори.

Нагадаємо, Лілія Ребрик народила свою 3 дитину у віці 43 років. Крім привітань та захопливих коментарів, телеведуча чула й багато хейту на тему її третьої вагітності. Так, в Мережі ходили чутки, що Ребрик завагітніла лише для того, щоб потім її чоловік мав змогу покинути країну, як багатодітний батько. Та сама Ребрик ці коментарі спростувала і зізналася, що вони для неї були досить болючими. Ребрик запевняє, що ні вона, ні її чоловік не планують виїжджати з України, а наважилися на третю дитину лише через непереборне бажання ще раз стати батьками.

Цікаве відео дня!

ЯК ЖОРСТКА ПОЛІТИКА ДОНАЛЬДА ТРАМПА ВПЛИНЕ НА Україну в 2025 році: потужний гороскоп