Христина Соловій розповіла про особисті стосунки з чоловіками
У своїх інтерв’ю Христина Соловій іноді ділиться подробицями особистого життя. Нещодавно вона зробила кілька відвертих зізнань про свої стосунки з одруженими чоловіками, зокрема із Сергієм Жаданом.
Христина Соловій зізналася, що ще у 8 класі “стала свідомо коханкою” хлопця, у якого вже була подружка. Це був її перший досвід у стосунках.
” Я була коханкою у свого першого хлопця, з яким у мене були перші серйозні стосунки”,- пригадує артистка.
Сьогодні Христина Соловій також не боїться зізнаватися у своїх складних стосунках. Вона відверто розповіла, що іноді має романи з одруженими чоловіками. Однак у неї є один важливий принцип: вона зустрічається лише з тими чоловіками, які нещасливі у своєму шлюбі. Христина вважає, що у таких випадках вона не руйнує щасливі сім’ї, а навпаки, допомагає людям знайти те, чого їм не вистачає у їхньому житті.
Вона також проти того, щоб бути у зв’язку одночасно більш ніж з одним чоловіком. Втім, з її слів, такі ситуації іноді виникають.
Одним із найбільш резонансних зізнань Христини стало повідомлення про її роман із Сергієм Жаданом, відомим українським письменником. Ця новина викликала багато обговорень у суспільстві, адже Жадан є не лише знаменитістю, але й одруженою людиною. Вірогідно це той самий випадок, коли Христина вирішила, що Сергій був нещасливий у своєму шлюбі, і їхні стосунки стали для нього віддушиною.
Відвертість Соловій викликає різні реакції у суспільстві. Деякі люди підтримують її, вважаючи, що вона має право на особисте щастя і не повинна відповідати за чужі шлюбні проблеми. Інші ж критикують її за те, що вона втручається у чужі родини.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень