Мама радить: “Щоб вибрати відмінного чоловіка і бути щасливою – потрібно дивитися на ніс “

Author name 19 August 2020 в 10:08

Поделитесь этой статьей

Типи носа
Типи носа

За носом чоловіка можна визначити яким він буде чоловіком.

Физиогномика, є наукою, яка допомагає визначити характерні риси людини, виходячи з його зовнішності. Про цю науці повідала мені моя мама. Справа в тому, що по носі чоловіка можна визначити яким він буде чоловіком. Потрібно просто подивитися на ніс і це буде досить, щоб визначити все про людину.

Довгий ніс

Представники сильної статі з довгим носом – справжні жіночі спокусниці. У них може бути не сильно гарна зовнішність, але вони будуть привертати увагу жінок.

Ті, у яких довгі носи відрізняються:

  • дотепністю;
  • привабливістю;
  • позитивним мисленням;
  • ввічливістю;
  • знаходженням спільної мови з протилежною статтю;
  • здатністю правильно себе подати.

Вони прекрасно знають всі правила залицяння за жінками. Є одна особливість у довгого носа. Якщо він до того ж ще й тонкий, то людина відрізняється пихою. Тому він не шукає компромісу і йому важко знайти спільну мову з оточуючими. Якщо кінчик носа гострий і маленький, то індивідуум любить розкішну і вишукану життя. Ця людина дуже чутливий і не переносить грубості.

Ніс з горбинкою

Ніс такого типу відрізняє грубого людини. Це войовничий чоловік. Витончений джентльмен або романтична душа з нього не вийде. Ця трохи грубувата риса має ще й тяжінням жінок. Ці чоловіки люблять жінок. Однак цей тип чоловіків не відноситься до ловеласам. Це відмінний сім’янин і батько. Ці чоловіки господарські і все можуть зробити по дому.

Широкий ніс

Чоловіки з такими носами, є відкритими душею. Вони будуть піклуватися про свою сім’ю і близьких людей. Такий юнак зможе зробити, що його дівчина не буде відчувати самотності. Він не скупердяй. Людина це буде добрим чоловіком, другом і батьком. Він дуже компанійська людина.

Найцікавіше, що на роботі це грубі і жорсткі начальники. Вони володіють лідерськими качествамі.Лідерскіе якості у чоловіків з широкими носами не відняти. І їх поважають в колективі. А вдома вони стають сново м’якими і романтічнимі.Такого людини будуть поважати і конкуренти, і колеги.

Грецький ніс

 ""

Це досить рідкісний тип носа. Чоловіки з таким носом володіють красою. Цей тип носа каже, що вам пощастить якщо ви вийдіть а його заміж. Це відмінний сім’янин і партнер. Чоловіки з таким носом розбірливі. Їм доводиться довго вибирати свій напрямок в житті, а також майбутню дружину. Вони зроблю все, щоб улюблена жінка і сім’я була на висоті.

Ніс картоплею

Такого типу люди не конфліктні і веселі. Це добрі люди і відмінні чоловіки. Жінці з ними буде затишно і добре. Ці чоловіки розсудливі і добре логічно мислять. Вони дуже працьовиті і деякі інші дружини навіть заздрять власникам таких чоловіків.

Кирпатий

Жінки люблять такі носи і вони їх порушують. Чоловік з таким знехтувати сумує і дуже життєрадісний. Якщо ви думаєте, що вони легковажні, то це неправда. Цей чоловік любить пригоди і жінок. Людина з кирпатим носом – чудовий коханець і любитель пригод. Він непосид і тому вибирає собі роботу за характером. Тому дівчатам він і подобається.

Ніс гачком

Цей ніс відразу кинеться кожній жінці в очі. Це яскрава особистість. Вони сильно подобаються жінкам. Однак з них виходять ловеласи. Вони можуть добится розташування будь-якої жінки. Вони собі на умі – обережно з ними.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей