Гороскоп на 1 квітня для всіх знаків зодіаку. Що приготували вам планети в цей день?

Author name 31 March 2021 в 18:03

Поделитесь этой статьей

Гороскоп для всіх знаків зодіаку
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Іноді трохи гумору – це саме те, що потрібно, щоб зняти напругу. Якщо вам важко утриматися від жарту, постарайтеся бути чуйним.

Гороскоп для Овна (21 березня – 19 квітня)

Місяць знаходиться в знаку Скорпіона, вашого сектора ресурсів і секретів.

Місяць каже з управителем Скорпіона, яким є Плутон, планета трансформації в вашому секторі кар’єри. Це може відкрити для вас дивовижний час відкриттів.

Проведіть своє дослідження. Можливо, ви знайдете роботу, яку шукали, або можливість на роботі, яка може привести до зміни вашого становища, фінансового потенціалу або відносин з авторитетними особами на роботі.

Телець

 "В "
Телець

Гороскоп для Тельця (20 квітня – 20 травня)
Місяць в Скорпіоні гармонує з трансформацією Плутона, привертаючи увагу до вашого сонячного дому освіти.

Щоб дізнатися, що думають і відчувають інші, потрібен час, але мова тіла також може посилати суперечливі сигнали, які збивають з пантелику.

Це може спонукати вас вдаватися в питання, наскільки ви хочете брати участь, особливо коли Місяць знаходиться у вашому секторі зобов’язань.

Близнюки

Гороскоп для Близнюків (21 травня – 20 червня)
Питання, пов’язані зі здоров’ям, могли проявитися або виявитися незабаром після того, як в знаку Терезів відбулося повний місяць.

Отже, якщо ви плануєте призначити інвазивну медичну процедуру, зараз відмінний час для цього.

Місяць в Скорпіоні активує ваш сектор здоров’я, і вона також взаємодіє з Плутоном у вашому домі загальних ресурсів.

Наступні кілька днів прекрасні для того, щоб поглянути на свої страхові поліси та побачити, які послуги вам доступні, але, можливо, ви не знали, що можете ними скористатися.

Рак

Гороскоп для Рака (21 червня – 22 липня)
Розважитися – це добре, але іноді ви можете вдаватися в питання, як знайти час або гроші, щоб витратити їх на те, що ви любите робити.

Місяць перебуває в Скорпіоні, вашому секторі задоволень, і коли вона гармонує з трансформацією Плутона, можуть виникнути зобов’язання або ситуація, запрошуючи до позитивних змін, коли ви можете несподівано провести час з одним або коханою людиною.

Лев

Гороскоп для Лева (23 липня – 22 серпня)
У родині, а також в повсякденних справах справи розпалюються. Ви можете виявити, що наступні кілька днів стануть надзвичайно завантаженими, можливо, бурхливими.

Можливо, вам знадобиться допомога літньому родичу або виконання рутинних завдань, які накопичувалися і залишалися невиконаними протягом досить довгого часу. Чи не час їх уникати.

Діва

 "В "
Діва

Гороскоп для Діви (23 серпня – 22 вересня)
Глибока розмова може розкрити дивовижну правду, поки Місяць перебуває в Скорпіоні, вашому секторі розмов.

Іноді трохи гумору – це саме те, що потрібно, щоб зняти напругу. Якщо вам важко утриматися від жарту, постарайтеся бути чуйним стосовно інших, наскільки це можливо.

Ваги

Гороскоп для Терезів (23 вересня – 22 жовтня)
Місяць в Скорпіоні активує ваш грошовий сектор, і це може означати, що ви його знайдете, не дуже намагаючись.

Родич може поділитися вакансією за допомогою текстового повідомлення або посилання, яке може опублікувати старий начальник, який все ще працює в компанії, в якій ви працювали, і хотів би повернутися в неї.

Коли Місяць сьогодні розмовляє з агентом змін Плутоном, можуть статися всілякі цікаві речі. Добре стежити та сканувати стіну важливих людей, яких ви знаєте і з якими пов’язані в соціальних мережах.

Скорпіон

Гороскоп для Скорпіона (23 жовтня – 21 листопада)
Може бути, ви готові відправитися в подорож після такого тривалого перебування в ізоляції.

Подорож може допомогти вам відновити зв’язок з тією стороною себе, яка була втрачена під час пандемії.

Можливо, зараз вам все ще важко з фінансової точки зору відмовитися від доларів або зателефонувати у відпустку, але ви можете почати планувати заздалегідь, щоб зробити майбутню відпустку особливим.

Стрілець

Гороскоп для Стрільця (22 листопада – 21 грудня)
Місяць перебуває в Скорпіоні, вашому секторі прихованих ворогів. Ви можете виявити, що людина, яку ви вважали своїм другом, насправді ним не є. І тепер ви зіткнулися з необхідністю повернути те, що ви дали їм у позику.

Місяць в Скорпіоні гармонує з трансформацією Плутона, привертаючи увагу до вашого сонячного дому або особистої власності, і це може зіграти вам на руку.

Можливо, вам не доведеться дуже багато працювати. Надішліть текст. Запитайте ввічливо. Можливо, у них вже є речі упаковані та готові.

Козоріг

 "В "
Козоріг

Гороскоп для Козорога (22 грудня – 19 січня)
Місяць перебуває в Скорпіоні, вашому секторі дружби. Людина, з яким ви втратили зв’язок, може повернутися у ваше життя.

Це може бути приємний сюрприз або не тільки своєчасний, а й корисний.

Здається, що речі відбуваються саме тоді, коли вони вам потрібні, коли Місяць в Скорпіоні гармонує з трансформаційним Плутоном, привертаючи увагу до вашого сонячного дому. Будь готовий.

Водолій

Гороскоп для Водолія (20 січня – 18 лютого)
Місяць перебуває в Скорпіоні, вашому секторі соціального статусу.

Ви можете дізнатися дещо про свою репутацію, або, якщо ходять чутки, ви можете дізнатися про це. Це може не тільки засмутити, але і змінити те, що ви хочете робити у своєму житті.

Місяць в Скорпіоні гармонує з трансформацією Плутона, привертаючи увагу до вашого сонячного дому минулого.

І це не має ніякого відношення до вас. Зрештою, ваше майбутнє вирішуєте ви, а не ваша історія.

Риби

Гороскоп для Риб (19 лютого – 20 березня)
Місяць перебуває в Скорпіоні, вашому секторі вищої освіти. Це прекрасний час для досліджень і вдавання в суть питання. Ви можете покопатися в історії своєї сім’ї та дізнатися про свою генеалогію.

Місяць в Скорпіоні гармонує з трансформацією Плутона, привертаючи увагу до вашого сонячного дому спілкування.

Це прекрасний час, щоб зв’язатися з родичами на Facebook, з якими ви втратили зв’язок, або просто привітатися, щоб почати розмову.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей