Кінець квітня буде гіршим часом для цих 3 знаків Зодіаку

Author name 17 April 2020 в 09:04

Поделитесь этой статьей

Астрологія для 3-х знаків в квітні
Астрологія для 3-х знаків в квітні

Не дозволяйте поточних подій відволікати вас від вашого особистого успіху і внутрішнього щастя.

Час – найкращі ліки, і ви набагато ближче до фінішу, ніж коли ви почали. Звучить як кліше, але є багато речей, за які потрібно бути вдячними, навіть якщо квітень 2020 року найгіршим місяцем для цих знаків зодіаку: Лев, Терези і Скорпіон.

Просто знаючи, що весняний сезон нарешті настав, це сам по собі подарунок. Наприклад, ми знали що ви справжнім любителем в душі або, можливо, кимось, хто працює у творчій індустрії, весна буяє родючістю і можливостями. Тим не менш, не дозволяйте поточних подій відволікати вас від вашого особистого успіху і внутрішнього щастя.

Леді Венера увійде в цікавий знак Близнюків 3 квітня, що дасть вам уявлення про те, чого очікувати під час її ретроградного подорожі, що починається в травні. На наступний день Юпітер об’єднає сили з Плутоном в Козерозі. Щоб ви знали, це потужне з’єднання відбулося в листопаді і станеться ще раз в червні. Сонце входить в Телець 19 квітня, а 22 квітня – чуттєве молодик в тому ж знаку. Останнє, але, що важливо, Плутон буде ретроградним в Козерозі 25 квітня. Чи готові?

Хочете знати, чому у Льва, Терезів і Скорпіона, швидше за все, буде складний місяць? Читайте нижче, щоб дізнатися чому:

Лев: перевірте ваши відносини

Відкладіть его зараз, Лев. Замість цього, чому б не передати всі позитивні якості, якими ви володієте? Хоробрість зараз важлива, тому не здавайтеся. Агресивний Марс і серйозний Сатурн об’єднують зусилля через ваш відданий партнерський сектор, що означає, що ваша загальна здатність до компромісу, а також ваші відносини один на один, швидше за все, будуть перевірені протягом цього часу. Якщо характер спалахне, запитайте себе, звідки цей гнів? Ваше почуття влади може бути переважною, тому переконайтеся, що ви чесні з тими, кого любите.

Повний місяць у Терезах активує ваш третій будинок братів і сестер, стиль спілкування і безпосереднє оточення, тому будьте уважні.

Ваги: вашому фонду і безпеці кидають виклик

Досить пригнічувати свої емоції, Ваги. Ваше підставу і почуття безпеки не відчували себе такими, що заслуговують довіри останнім часом, і немає нічого випадкового. Замість того, щоб зберігати холоднокровність і ігнорувати інтуїцію, всесвіт говорить, що прийшов час розірвати пов’язку.

Повний місяць у вашому знаку принесе вам усамітнення та ясність, тому не бійтеся побачити слона в кімнаті. Крім того, «слон» існує вже досить давно, але оточуючі вас люди, особливо члени вашої родини, відмовляються це визнати. Венера в Близнюках – через ваш щасливий дев’ятий будинок віри – попросить вас переглянути свою філософію відносин. Історія обов’язково повториться, але тільки якщо ви не вирішите проблему.

Скорпіон: ти відчуваєш себе більш конфліктним, ніж зазвичай

З Марсом і Сатурном, що об’єднують сили через ваш четвертий домашній будинок, сім’ю та фонд, ви можете випробувати ряд емоційних одкровень, особливо тих, які обертаються навколо емоцій, які ви придушували, будучи маленькою дитиною. Все може змінитися, і на краще теж. Сатурн хоче допомогти вам знайти свій дзен, особливо в домашній сфері. Природно, що ваші стосунки з членами вашої родини також потрапляють в протиріччя, але ви розумієте це.

Зсув Венери в Близнюки активує ваш спекотний восьмий будинок близькості, страхів, трансформації і всього, що пов’язано з транзакціями, перш ніж вона стане ретроградної в наступному місяці. Це дає вам можливість повернутися до питань взаємовідносин, які ви зазвичай приховуєте під килимом. У будь-якому випадку, будь то ваші родичі або романтичні партнери, все це пов’язано. Роби те, що тобі потрібно, Скорпіон.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей