Цьому знаку Зодіаку потрібно не боятися мріяти про майбутнє

Author name 16 March 2020 в 08:03

Поделитесь этой статьей

Насолоджуйтеся сонцем на своїй шкірі або вітром, який дме в обличчя
Насолоджуйтеся сонцем на своїй шкірі або вітром, який дме в обличчя

Ви відчуєте себе як вдома, як тільки Місяць увійде сьогодні в далекоглядний Стрілець і ваш 11-й Будинок прагнення.

Ви відчуєте себе як вдома, як тільки Місяць увійде сьогодні в далекоглядний Стрілець і ваш 11 – ї Будинок прагнення. Ця сфокусована на майбутньому енергія працює з вашою прогресивної природою, не бійся мріяти про більше Це стосується і вашої підсвідомості. Зараз доступні сильні інстинкти і інтуїція, які можуть підвищити вашу впевненість і підвищити вашу самооцінку позитивом. Це посилене відчуття цінності потім направляється назад, благословляючи ваше духовне я більшою життєвою силою і оптимізмом. Це вулиця з двостороннім рухом, і ви стоїте в центрі, щоб отримати вигоду.

Водолій – 15.06.2020 р.

Ви повинні прагматично поглянути на вашу ситуацію, особливо на економічний стан. Руйнування може бути забавним, але воно викликає непотрібне тиск на ваші сімейні кошти, і ви повинні знати про це. Ви повинні зберігати холоднокровність і намагатися зрозуміти точку зору інших членів сім’ї в тому, що стосується фінансових питань.

Водолій – Здоров’я

Поки з вашим здоров’ям все гаразд, психічне напруження створить в вас відчуття втоми і повільності. Ви будете хотіти уникати стресових дій і замість цього, просто сидите на вулиці і насолоджуйтеся сонцем на своїй шкірі або вітром, який дме в обличчя. Заспокойся. Пийте багато води і виспіться, щоб завтра прокинутися оновленим.

Водолій – Любов та Відносини

Настав час повністю переглянути своє ставлення і дії щодо особливого людини у вашому житті. Сьогодні ви зрозумієте, що людина, яку ви залучаєте, з більшою ймовірністю відгукнеться на прямий підхід, ніж на будь-які ігри або хитрощі, які добре вам допомагали в минулому. Ця людина абсолютно інший і вимагає від вас повної чесності і відкритості.

Водолій – Кар’єра та Гроші

Ви можете сумніватися в собі і можете недооцінювати свій потенціал. Все це з – за вашого небезпечної поведінки, яке ви все одно повинні контролювати зараз. Спробуйте підключитися до інших на більш глибокому рівні. Це не тільки допоможе вам підтримувати з ними більш тісні відносини, але і краще зрозуміти систему і дасть вам уявлення про вашому цінне положенні в системі.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей