“Дуже хороші звістки”: три прогнози про долю України в лютому-березні 2023 від Хомутовської, Гордєєва, Перл

Одні з найсильніших українських астрологів поділились прогнозами щодо того, чого очікувати українцям у лютому-березні 2023 року. В один голос вони заявили, що навесні станеться переломний момент

Відомі українські екстрасенси та астрологи часто діляться прогнозами щодо майбутнього для українців та України. Чого варто чекати та до чого потрібно бути готовими в лютому та березні цього року? Відповідають Хомутовська, Перл та Гордєєв.

Людмила Хомутовська

Українська астрологиня та тарологиня нещодавно зробила розклад на події, що відбуватимуться в Україні в лютому та березні. Чи не всі енергетичні практики закликають українців бути особливо обережними в другому місяці зими, проте з початком весни, за словами Хомутовської, події почнуть розвиватись на користь України.

Тарологиня зазначила, що початок весни виявиться вирішальним у російсько-українській війні. Зокрема, в березні проходитимуть активні бойові дії.

Щось у квітні відбудеться: ми отримаємо якісь дуже хороші звістки, які загалом нам дають змогу “видихнути”

– прокоментувала Хомутовська.

Астрологічний прогноз про Україну в лютому-березні 2023
Астрологічний прогноз про Україну в лютому-березні 2023

Втім, продовжила астрологиня, завершення війни варто чекати лише наприкінці літа або на початку осені.

Анжела Перл

Відома українська астрологиня Анжела Перл також заявила, що навесні може статись переломний момент. За її словами, березень та квітень стануть вирішальними та вже після цього періоду справи поступово почнуть налагоджуватись.

Переломний момент саме у бік України, коли на 100% зрозуміло, що це – перемога України. Тому що там увесь цей час, з 24 лютого, Сатурн та Уран утримували напругу

– зазначила Перл та додала, що весна виявиться кризовим моментом, адже всі знакові події відбуватимуться саме у цей період.

Астрологічний прогноз на лютий-березень 2023
Астрологічний прогноз на лютий-березень 2023

Макс Гордєєв

За прогнозами відомого українського екстрасенса, навесні в Україні може статись подія, що вплине на майбутній розвиток подій. За словами Гордєєва, близько 20 березня станеться те, про що він говорить. Ба більш, прогнозує екстрасенс, в Україні буде набагато менше обстрілів.

Крім того, додав Гордєєв, навесні вдасться максимально пристосуватись до відключень електроенергії, а ситуація з блекаутами почне змінюватись на краще. Загалом, за словами Макса Гордєєва, воєнна ситуація зміниться для українців на краще.

Поділитися статтею

Зараз читають

Дочка Алли Пугачової і Максима Галкіна

Дочка Лорак, Пугачової, Заворотнюк та інші дітки, які “заткнули за пояс ” відомих...

Добре б дожити до моменту, коли почуття гордості та радості за дітей перевище шкалу почуття гордості за себе - це стандартна думка не тільки для зіркових батьків, але й для звичайних.
Малосольні огірки

(Відео) Найсмачніше малосольних огірків не знайти! Всього за 30 хвилин. Сподобаються всім!

Спробуйте зробити малосольні огірки за цим рецептом і ви відразу зрозумієте в чому відмінність і порадуєте своїх домочадців.
Насипний пиріг зі сливами

Насипний пиріг зі сливами: перевірений рецепт тіста (ВІДЕО)

Насипний пиріг готується швидко, а з'їдається ще швидше. Не залишиться ні крихти.
Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова: подвійна зрада заради моделі Каті Осадчої

Юрій Горбунов з розмахом відсвяткував 51-річчя: Катя Осадча показала кадри з вечірки

День народження Юрія Горбунова припадає на День Незалежності України.

Популярне за тиждень

Популярне