Поради екстрасенса Олени Курилова: як нейтралізувати негативну місячну енергію в домашніх умовах

У цей день кожна людина отримує надмірну кількість зарядних сил. Цей надлишок не дозволяє звичайній людині заснути.

Біографія Олени Курилова

Її прадід був репресований Сталіним за свої здібності, які Йосип Віссаріонович не міг використовувати у своїх цілях.

Прадід був священник і цілителем, він бачив майбутнє і передбачав своє вигнання, але нічого не міг зробити: він не збирався йти з церкви.

Маленька Алена успадкувала свій творчий хист від прадіда. Дівчинку і її братів виховували в строгості, з дитинства прищеплювали правильні манери, їм не дозволяли гратися і вона росла організованою дівчинкою.

Просто її екстрасенсорні здібності завжди шукають вихід і втручаються в правильно побудований світ. Навчалася в Запоріжжі, в медичному університеті на фармацевтичному факультеті – з юних років її залучали чудові рецепти народних засобів.

Про те, коли вона народилася і де, Олена приховує інформацію. Це дуже потужні священні числа, які можна використовувати проти неї.

Ясновидець-екстрасенс знає, як легко одним людям виконати брудний трюк з іншими просто так, тому що їх день не вдався. Загалом, не рекомендується розкривати свої дані стороннім без потреби, але якщо не вийде, добре, що ім’я в Хрещенні та ім’я в повсякденному житті відрізняються один від одного.

Це вбереже від великої кількості псування і змов на біду з боку нехороших людей.

Саме тому офіційна дата її народження 6 серпня не відповідає реальній, хоча день народження вона відзначає саме в цей день.

Відомо, що у неї є чоловік, родичі, але вона намагається не попадатися з ними в руки папараці.

Щастя має бути тихим, – говорить народна мудрість.

Олена Курилова про повний місяць

 ""Олена Курилова багато говорить про силу місячного удару. Вона знає, що Місяць – головне джерело енергії людини та раз на місяць Місяць буквально іскриться цією енергією. Це відбувається в повний місяць.

У цей день кожна людина отримує надмірну кількість зарядних сил. Цей надлишок не дозволяє звичайній людині заснути, тому що звичайна людина не вміє концентрувати та передавати енергію від себе до об’єктів і навпаки.

Цей тон можна порівняти з тим, що людина випиває на ніч 5 чашок відмінного свіжозвареної кави. Це відчуття бадьорості, прискорене серцебиття, звичайно, ні про яке сні не йдеться. Але вранці чоловік буде відчувати себе дуже погано – повністю пригнічений.

Якщо при народженні людини Місяць була надзвичайно сильною, то згодом він може страждати на сновидство. Це пов’язано з невмінням людини правильно використовувати астральний світ. Водночас людина може не бажати астральних подорожей, але Місяць тягне його туди, і тіло повинно йти разом з душею. Екстрасенси про такий вплив місячної сили на людину говорять, що його енергетичне поле не надто сильне, і добре б його посилити за допомогою змов і інших методів. Зробити це можна, звернувшись до екстрасенсів.

Проте є способи нейтралізувати місячну енергію в домашніх умовах, і Олена Курилова їх порадить.

По-перше, допоможуть штори. Якщо місячне світло не висвітлює кімнату, то його сила не вплине так сильно, як при прямому освітленні.

Спеціальні камені добре зберігати в будинку людини яка залежить від Місяця – місячний камінь, що притягає до себе енергію, і малахіт. Малахіт допоможе зняти надмірну напругу. Але потрібно використовувати камені одночасно, тобто ставити їх поруч, щоб вони заряджалися один від одного. Без потреби тримання їх на увазі – можна зшити невелику сумочку і заховати в узголів’я ліжка.

Якщо ми говоримо про людину, яка блукає по ночах і попередні методи не допомагають, то вам слід використовувати цей обряд.

Екстрасенс Олена Курилова каже, що йому знадобиться крижма – це хрестильний рушник або пелюшка, в яку загорнули людини при хрещенні. На жаль, у багатьох воно не збереглося, і навіть якщо людина іншої віри, то підійде і звичайний рушник, яким користується сновида. Дуже важливо, щоб у людини було особисте рушник, яким може витиратися тільки він сам. Якщо його немає, то це погано – рушник річ досить сакральна і не варто після прання витиратися звичайними речами.

Крім рушників вам знадобиться ще таз з водою, який повинен бути насичений місячною силою. Для цього достатньо поставити на підвіконня відро (або таз) з водою так, щоб місяць освітлював його всю ніч.

На наступну ніч потрібно промити каньйон в місячній воді та поставити на поріг кімнати, в якій буде спати сновида. Рушник не повинно висихати за ніч, щоб вода зупинила людини. До речі, Олена Курилова радить застелити клейонку під рушником, щоб ламінат або паркет не зіпсувалися – це не вплине на саму суть обряду, але істотно збереже вашу позитивну енергію.

Після того як людина зупиниться в перед вологим навісом протягом 40 днів вплив місяця перестане бути таким сильним і церемонію можна буде припинити. Якщо через пів року явище повториться, то вже слід записатися на приймання до екстрасенсів – значить, не місяць, а щось інше веде людину вночі. З цим не можна жартувати.

Схожі статті

Цей сніданок раз на тиждень готую обов’язково: тортилья з консервованою рибою + салат з грибами — на додачу

Девіз цього сніданку: "Максимально швидко, максимально смачно!" Пропонуємо вам дуже смачний рецепт зі звичайних продуктів для того, щоб зарядити свій організм енергією зранку й на весь день.

300 г м’ясного фаршу + лаваш: апетитні рулетики на сніданок, обід чи вечерю. Готую лише так, бо дуже смачно

Смачні рулетики з лаваша та м'яса дуже просто приготувати вдома. А для начинки можна взяти не лише м'ясний фарш, але й будь-які улюблені продукти.

Діти стали вчиться краще, щоб я частіше готувала цей десерт. А знайомі просять рецепт: простий торт “Пагорб”

Для приготування смачного десерту не обов'язково брати дорогі та складні продукти. Смаколик можна приготувати з найпростіших інгредієнтів. Сьогодні ми підготували рецепт шоколадного торта "Пагорб".