Чому не можна залишати немитий посуд на ніч: прикмети, історія та езотерика

Author name 2 Лютого 2021 в 10:02

Поділитися статтею

Грязний посуд
Грязний посуд

Ми просто встановлюємо будильник на кілька хвилин раніше і прибираємо посуд на наступний день.

Ми знаємо, що для деяких з вас думка про знаходження на кухні, повної липких, хрустких страв, гірше будь-якого всього. І зазвичай погоджуємося. Нам подобається прибирати під час готування, наскільки це можливо, і готувати всі страви перед сном. Але. Також бувають випадки, коли хочеться вимкнути світло на кухні і залишити все до ранку – це деяка розкіш.

Занадто часто ми втрачаємо можливість насолодитися їжею, тому що думаємо про майбутню прибирання. Особливо вечорами в будні між закінченням робочого дня і відходом до сну дуже мало часу, і іноді (не завжди) приємно з’їсти десерт, притиснутися до коханої людини або почитати журнал замість того, щоб мити посуд і протирати стільницю. Ми просто встановлюємо будильник на кілька хвилин раніше і прибираємо на наступний день.

Чи можна залишати брудний посуд на ніч?

 ""Кінець кінцем, якщо ви залишите брудний посуд і в будинку є тварини, вони можуть поширити бактерії, – Бактерії залишаються живими на поверхнях, навіть на чистих, до чотирьох днів.

Однак є й інші аспекти коли ви залишаєте немитий посуд на ніч.

  1. У давнину наші предки вважали, що залишати посуд немитий не можна. Бо в кожному будинку живе дух, який захищає будинок від негативної енергії. Якщо не прибирати та не мити посуд ввечері, то цей дух буде розлючений і не зможе вас захистити.
  2. Езотерика

Езотерики кажуть, що брудний посуд і взагалі сміття в будинку розкиданий всюди притягує негативну енергію.

Вони стверджують, що тоді почнуться чвари в будинку і дівчат, які ще незаміжні, наречені будуть цуратися.

Якщо у вас немитий посуд, то на роботі будуть постійні проблеми, а у вас з чоловіком виникнуть розбіжності з будь-яких питань.

Тому – помийте посуд і не залишайте її брудною на ніч!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею