Життя після смерті: який пережив клінічну смерть описує “свідомість вічності ” після зупинки пульсу

Author name 26 Лютого 2021 в 14:02

Поділитися статтею

Чи існує життя після смерті?
Чи існує життя після смерті?

Для багатьох навколо смертні переживання також є незаперечним доказом існування життя після смерті – зокрема, відділення духу від тіла.

Чоловік описує “свідомість вічності” після зупинки пульсу
Американський мандрівник описав, як його близько смертний досвід допоміг йому знайти радість у всіх аспектах його життя.

Близько третини з тих, хто близько стикнувся зі смертю, повідомили про навколо смертні переживання. Деякі з загальних рис їх переживань включають почуття задоволеності, психічну відстороненість від тіла, швидкий рух через довгий темний тунель і потрапляння на яскраве світло. Для багатьох навколо смертні переживання також є незаперечним доказом існування життя після смерті – зокрема, відділення духу від тіла. Про це повідомив Express.co.uk.

Джон Рен-Льюїс їхав зі своєю дружиною Енн в автобусі по Таїланду, коли раптово втратив свідомість.

Виявилося, що злодій підлив йому отруту, щоб пограбувати.

Вплив отрути на Джона було майже смертельним, бо його пульс зупинився, і він пролежав без свідомості сім годин.

60-річний чоловік назвав би цей годинник несвідомого “свідомістю вічності “.

Цей епізод сильно вплинув на нього і його погляди на життя.

Життя після смерті
Життя після смерті

Замість страху він знаходив нову радість у всіх аспектах свого життя, навіть у речах, які колись були неприємними та дратівливими.

Він згадував: “Відкриття, що я можу позитивно насолоджуватися застудою – не просто валятися в потуранні днем в ліжку, але та отримувати задоволення від незвичайних відчуттів в носі та горлі – було великим сюрпризом. Я також почав отримувати задоволення від втоми та безлічі дрібних болів, від яких страждає 60-річний чоловік”.

Це повідомлення було розкрито в книзі доктора Брюса Грейсона “Після: подорож скептичного вченого до розуміння життя і за її межами” і опубліковано The Daily Mail.

Зустріч Джона зі смертю – це одна з багатьох тематичних досліджень, зібраних доктором Грейсон за останні 50 років.

Доктор Грейсон, почесний професор психіатрії та нейроповедінкових наук Університету Вірджинії в США, входить в зростаючу групу вчених, які шукають раціональне пояснення навколо смертні переживань.

Він наполягає на тому, що ніщо з того, що він виявив у своїх дослідженнях, не надав доказів існування життя за межами матеріального світу.

Він передбачає, що найпростіше пояснення того, чому ці переживання видаються такими переконливими, полягає в тому, що вони об’єктивно реальні, а не галюцинації.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею