Як позбутися від негативної енергії і подключек (Відео)

Author name 28 Квітня 2021 в 20:04

Поділитися статтею

Позбавлення від негативної енергії
Позбавлення від негативної енергії

Є дієвий спосіб позбутися негативної енергії, яку вам навісили інші люди. Як це зробити ви можете подивитися на відео нижче.

Нарешті ви отримали довгоочікувану гарну новину, і ви негайно діліться нею у всіх своїх групах WhatsApp і в соціальних мережах. Будь то отримання бажаної нової роботи або близька людина, нарешті, що ви видужуєте від хвороби – неважливо, які новини є, це просто робить вас безмежно щасливим. Однак раптово хороші новини втрачають сенс, інакше все могло б піти на гірше.

Ви оточені негативом?

Необов’язково бути монахом, щоб відчувати тонкі зміни вібрацій всередині та навколо нас. Коли ви приділяєте пильну увагу, ви можете легко розпізнати та дізнатися симптоми того, що ви оточені негативною енергією і від неї потрібно позбутися. Деякі з них:

1. Ви нервуєте і турбуєтеся.

2. Ви не можете нормально спати.

3. Ви відчуваєте себе пригніченим і тривожним.

4. Ваші думки та почуття виходять з-під контролю.

5. Ви схильні швидко поглинати негативні думки інших людей.

6. Ви приймаєте імпульсивні рішення.

7. Ви відчуваєте роздратування після зустрічі з певними людьми, і ваша енергія виснажується.

Ваші думки, слова, які ви говорите, люди, з якими ви спілкуєтеся, і навіть ваш будинок і офіс, де ви проводите багато часу, є потужним скупченням вашої енергії. Якщо ви пов’язані з будь-якими ознаками негативної енергії всередині або навколо вас, як згадувалося вище, ось кілька способів позбавитися від них:

Визначте, як позбутися від негативних впливів у вашому житті

Чи відчуваєте ви, що енергія виснажена, як тільки ви зустрічаєтеся з конкретною людиною або відправляєтеся в певне місце? Оскільки негатив токсичний для всієї вашої системи, також важливо визначити причину і джерело цього негативу. Однак ми розуміємо, що не завжди легко відірватися від таких людей. Отже, зробіть перший крок і скоротіть час, який ви проводите з людьми, які виснажують вашу енергію. Важливо встановлювати та підтримувати кордону, щоб вас не заштовхували в ситуації, в яких ви не хочете брати участь.

Практика медитації та заспокійливі техніки

Практика
Практика заспокоєння

Один з найшвидших способів заспокоїтися і повернутися в стан розслаблення – це практика медитації. Знайдіть тихе місце і закрийте очі. Спостерігайте за своїми думками, які миготять у вашій голові, і не називайте їх добрими чи поганими. Зробіть глибокий розслабляючий вдих і відчуйте, як з ваших плечей знімається вага. Якщо ви не любитель медитації, ви також можете почати ходити або бігати підтюпцем, щоб підняти настрій і прогнати негативну енергію. Це особливо важливо, коли ви взагалі нічого не хочете робити та відчуваєте, що потрапляєте в чорну діру негативу.

Приберіть свій офіс і будинок і позбудьтеся від безладу

Це елементарно. Очистить стільниці, шафи та навіть робоче місце, щоб звільнити місце і привернути до себе увагу позитиву. Зробіть ставку на те, щоб позбутися від безладу і не збирати предмети, які вам більше не потрібні.

Є дієвий спосіб позбутися негативної енергії, яку вам навісили інші люди. Як це зробити ви можете подивитися на відео нижче.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею