Карма: Діти відповідають за гріхи батьків

Author name 5 Березня 2020 в 22:03

Поділитися статтею

Батьки - думайте про карму
Батьки – думайте про карму

У Природи немає іншого способу звернути увагу дорослих на їх неправомірні дії, як тільки через дітей. Улюблена дитина, потрапивши в проблемну ситуацію, показує батькам їх провину. Іноді подружжя це не розуміють і не здогадуються про це.

У Природи немає іншого способу звернути увагу дорослих на їх неправомірні дії, як тільки через дітей. Улюблена дитина, потрапивши в проблемну ситуацію, показує батькам їх провину. Іноді подружжя це не розуміють і не здогадуються про це.

Це їхня карма

Якщо раптом дитина народилася з вродженими дефектами, мама і тато задаються питанням хто винен, чому саме у них це сталося. Відповідь на це питання непросте, але як правило винні попередні дії батьків, які вели себе неправильно в різних ситуаціях.

Життя таким чином струшує подружжя. Інакше до них не дійде про скоєне.

Природа це робить через дітей. Хлопчики вчать мам, дівчаток пап.

Начебто щаслива сім’я

Навколишні захоплювалися: чудові подружжя, красені і раптом таке нещастя!

Мовляв, Бог неправий, шепотіли бабуся і дідусь.

Друзі пошкодували, інтернет мережі плакали. Зрештою, їх Селфі швидкоплинні і показує, що вони порядні душевні люди.

Коли найближчі родичі хотіли допомогти і зголосилися доглянути за малюком, вони побачили зовсім іншу картину, яка не відповідає дійсності.

Тато і мама вже були не такі як раніше коли одружилися. Сварилися вони з а будь-якої дрібниці. Тільки ліжко їх могла поміряти. Це було неприємно споглядати родичам. Малюк також не міг дивитися на ці сварки з самого початку. Тому він вибрав карму сліпого думаючи, що мама і тато зрозуміють, чому це сталося з ними. Але вони були глухі.

Батьки прагнули тільки більше заробити гроші, не звертаючи уваги на духовний стан дитини. Складалося таке враження, що подружжя не брали участь в житті малюка відразу після народження. Гроші, пияцтво, розгульний спосіб життя це було їм цікаво.

Спустошення в мізках.

Що робити з хворою дитиною?

Яким то чином мати одиночка кличе мене. Це важко для неї. Грошей не вистачає, а десятирічна дитина постійно хворіє. І їй нема кому допомогти, бідолаха. Що робити? Я повторюю як мантру «діти це карма батьків». Мати думає, як прокрутитися, щоб заробити копійки для нового медичного огляду.

Коли я їй запропонував допомогу, вона здивувалася і не повірила. Але потрібно було пів дня дивитися за своєю дитиною, а другу половину дня працювати, щоб були кошти на проживання.

Самотня мама погодилася на мою пропозицію. З жахом для себе вона перейшла з головного бухгалтера до звичайних співробітником і подумки підготувалася до поганого. Мало того, що ніхто не розумів її дії на роботі, навколишнє середовище почало зловтішатися. Мовляв, що за дурниця? Як ви будете платити лікарям?

Мені не потрібно було платити. Я пояснив своєму другові, що одинока мати це не вирок, а «карма», яку її дитина вибрав до свого народження.

Це більше для нього, а не для неї. Отже, потрібно осмислити ситуацію і перестати боятися: грошей не вистачить, ні лікарям, ні на ліків.

Просто вір в долю і розумій, що хоче сказати тобі твій малюк.

Потрібно вірити і розуміти думки, які хоче донести до тебе твоя дитина.

Вір, спілкуйся з дитиною і веди правильний спосіб життя

Дитина одужала. Протягом семи днів все, що так налякало мати, перестало бути хронічним. Він став радісним посміхався і добре себе почував.

Однак все задавали питання подрузі і мучили її питаннями: “яким чином малюк вилікувався? Який лікар це зміг зробити? Які ліки приймав дитина? До їх розуму і серця не доходить відповідь: «діти це карма, яка переслідує подружжя».

Зсунувши плечима, вони з подивом продовжують займатися своїми робити, не замисліваяь про сказане їм.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Ці молитви допоможуть вам в скрутну хвилину

Нагадаємо, Життя було спокійніше, а шоколад і цукерки смачніше: ТОП-5 цукерок СРСР

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею