5 ранкових ритуалів, які зроблять ваш день більш яскравим і змінять ваше життя

Author name 16 Жовтня 2020 в 15:10

Поділитися статтею

Ритуали на щоранку
Ритуали на щоранку

Ви можете свідомо сформувати позитивні звички, які значно перетворять і надихнуть ваше життя.

Велика частина вашої реальності ви не знаєте. Вона формується вашими очікуваннями, переконаннями та думками, які у вас склалися з цього приводу. Велика частина цих переконань і очікувань закодована у звичках, які ви інтегруєте у своє повсякденне життя.

Так, деякі з цих звичок формуються несвідомо і можуть бути контрпродуктивними або обмежують, але, навпаки, ви можете свідомо сформувати позитивні звички, які значно перетворять і надихнуть ваше життя.

Це потужна відправна точка, про яку дізнаються все більше і більше людей. Найпоширеніша риса дуже успішних людей – це визнання сили, яку вони мають в створенні своєї реальності, змінюючи те, як вони думають, вірять або чекають своєї реальності.

Один з найбільш ефективних способів змінити наші моделі переконань – це практикувати та підтримувати щоденні ритуали. Давні традиції ясно усвідомлювали силу ритуалів в зміцненні звичок і зміні того, як ми бачимо і створюємо нашу реальність, давним-давно.

1. Подяка

Почуття подяки та вдячності за ці маленькі ознаки та моменти радості, що відбуваються у вашому житті, ймовірно, є одним з найбільш недооцінених ритуалів. Це ідеальний ранковий ритуал, щоб почати свій день з дуже позитивного настрою.

Справжня сила подяки полягає в тому, що вона змушує вас вибирати та зосереджуватися на тому, що працює у вашому житті – що співзвучно вашому суті в цілому. Вона зміцнює щастя і позитив, проливаючи світло на ті чудові речі, маленькі чи великі, які прикрашають вашу повсякденне життя.

Досить часто ми просто вибираємо больові точки, проблеми, вузькі місця – все, що не працює в нашому житті та викликає тертя, занепокоєння і нещастя. Це схоже на постійне переписування сценарію свого життя з негативним або трагічним відтінком. Ваше підсвідомість вірно слід тим сценарієм, який ви пишете, незалежно від того, позитивний він чи негативний.

Так що почуття вдячності, безсумнівно, є ритуалом, що дає величезні сили. Почніть свій день з подяки за ті позитивні моменти, які відбулися напередодні або протягом тижня. Це могло бути щось дійсно дрібне і маленьке. Неважливо. Ви можете бути вдячні за несподіваний візит старого друга, чудову зустріч з добрим незнайомцем, нову можливість або щось ще, що сяє на вашому шляху. Робіть це щоранку і дивіться, що відбувається протягом дня.

2. Підтверджуйте свої цілі в листі або малюванні

 ""

Це схоже на попередню ідею, але відрізняється по своєму застосуванню і призначенню. Записування найважливіших завдань дня – це спосіб отримати конкретну структуру дій, яких потрібно дотримуватися. З іншого боку, твердження своїх цілей – це дуже потужний спосіб кристалізувати ваше бачення і цілі життя в повсякденному ментальному просторі.

Записування або начерк ваших цілей на аркуші паперу допоможе вам реалізувати цю мету, надавши їм форму. Своєю чергою, вони показуються у вашій підсвідомості та, таким чином, посилюють їх і інтегрують більш повно.

Прикладом цього може бути запис «Я домагаюся більшого успіху у своїй кар’єрі» або «Я стаю здоровішим і сильніше завдяки вправам». Зверніть увагу на даний час, яке використовується як спосіб сказати собі, що ви вже в процесі. Пам’ятайте життєвий сценарій, якого ми підсвідомо слідуємо? Ви в основному модифікуєте сценарій, який буде застосовуватися зараз в сьогоденні.

Малювання може бути настільки ж або навіть більш ефективними (якщо ви більше візуальна людина), оскільки вони резюмують графічне представлення ваших цілей. Наприклад, якщо ваша мета – побудувати новий будинок або жити в іншій країні, ви можете намалювати будинок або намалювати предмети, які символізують країну, в якій ви хочете жити.

3. Виконуйте вправи цигун

Згідно з китайською філософією, ци (вимовляється як «Чи») означає життєву силу або енергію, властиву всім речам, а цигун – це практика культивування та циркуляції цієї енергії в вашому тілі. Це може здатися езотеричним або складним, але насправді цигун – це набір простих вправ, спрямованих на поліпшення вашого здоров’я і життєвих сил.

4. Підніміться раніше

 ""

Практичні переваги раннього пробудження очевидні.

Наприклад, ви отримуєте більше часу для виконання таких вправ, як ходьба, їзда на велосипеді або цигун, як запропоновано вище. У вас з’являється більше часу, щоб побути наодинці з собою, щоб поміркувати, медитувати або, що ще більш важливо, виконати інші ранкові ритуали.

Тому ранній підйом можна розглядати як основу для всіх інших ранкових ритуалів. Багато, як і я, вважають, що вони більш продуктивні в ранні години дня.

5. Слухайте гарну музику

Потішно, як ми намагаємося підбирати музику за настроєм. Наприклад, якщо ви відчуваєте себе пригніченим або чимось розчарованим, ви більш схильні слухати музику, яка зображає цей настрій – наприклад, блюз, сумні пісні або музику в уповільненому темпі. Це підсилює це настрій. Вам потрібно зробити прямо протилежне і переналаштувати свій настрій, слухаючи музику, яка відповідає інший мелодії, ніж це настрій.

Постарайтеся послухати вранці більш музику, що надихає, навіть якщо ваш настрій (або особливо якщо) цього не диктує.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею