Цей знак Зодіака повинен припинити скаржитися – приступайте до рішучих дій

Author name 23 Березня 2020 в 21:03

Поділитися статтею

Удача супроводжує вас
Удача супроводжує вас

Хоча ви відчуваєте себе кілька перевантаженими обов’язками, відстрочки не буде видно. Ваш найкращий спосіб дій буде полягати в тому, щоб припинити скаржитися і продовжити виконання ваших завдань.

Деяка сімейна динаміка, яка подолала вас з давніх-давен, може, нарешті, почати руйнуватися, коли Марс зустріне трансформує Плутона в вашому 4 – м Будинку Корній сьогодні. Яке полегшення бачити, як ця стара боротьба за владу втратила свою владу після всього цього часу. Коли сьогодні ввечері Місяць переходить в напористий Овен і ваш 7 – й Будинок Відносин, баланс між вами і романтичним або діловим партнером виявляється в центрі уваги. Якщо ваші почуття або зусилля не рівні, можуть знадобитися деякі коригування.

Ваги – 24.03.2020 р

Хоча ви відчуваєте себе кілька перевантаженими обов’язками, відстрочки не буде видно. Ваш найкращий спосіб дій буде полягати в тому, щоб припинити скаржитися і продовжити виконання ваших завдань. Чим раніше ви їх завершите, тим швидше ви будете вільні. Проте, це не означає, що ви повинні закінчити їх через недбалість. Дайте все можливе, і ви обов’язково пожнете плоди в майбутньому.

Ваги – Здоров’я

Ситуація може бути трохи складною для вас сьогодні. У ліків може бути погана реакція, або у вас може бути діагностовано більш одного захворювання. Але кожен з них дуже скоро зникне з часом. Ви повинні проконсультуватися з ким – то, хто є експертом в реченні кращих методів лікування.

Ваги – Любов і Відносини

Слідкуйте за своїм характером. Ви можете накинутися на кого – то поруч із вами. Партнер може постраждати від вашого характеру. Спробуйте пояснити своєму партнеру, що це був вибух деяких почуттів, які ігнорувалися в минулому. Носіть синій в якій – то частини вашого одягу. Спробуйте контролювати свої емоції і, якщо ви не можете їх контролювати, принаймні, стежте за інтенсивністю.

Ваги – Кар’єра і Гроші

Несподівані вимоги до ваших фінансів можуть зробити день досить тривожним. Не забудьте перевірити всі свої рахунки і інші зобов’язання, щоб переконатися, що ви оплатили всі свої внески. Якщо ви що – то випустили з уваги, в найближчому майбутньому це може значно збільшитися. Можливо, вам доведеться погасити який – то старий борг, про який ви забули.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Молитва для зміцнення віри і надії у важкі часи

Нагадаємо, Місячне затемнення: правда і міфи, прикмети і забобони

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина .

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею