3 знаки зодіаку, відносини з якими змінюються після місячного затемнення в Стрільці 26 травня 2021 року

Author name 26 Травня 2021 в 10:05

Поділитися статтею

Повний місяць
Повний місяць

Є хтось, хто використовує вас у своїх інтересах, і ця людина, швидше за все, той, з ким ви близькі – практично на всіх рівнях.

Затемнення приносять потужні зміни, коли ви найменше цього очікуєте. А 26 травня 2021 року Повне місячне затемнення в Стрільці торкнеться три знаки зодіаку, чиї любовні життя ніколи не будуть колишніми.

“Одного разу я закохався
Але тепер я тільки розвалююся
Я нічого не можу сказати
Повне затемнення серця”

Пам’ятайте ту пісню? Приємно чути такі поетичні слова, а також реальність такого затемнення і його космічний вплив на нашу любовне життя.

Повне місячне затемнення 26 травня 2021 року в Стрільці змінить відносини трьох знаків зодіаку.
Рак, Терези та Скорпіон найбільше відчують вплив сили місячної екліптики суперповню.

Чи справді Місячне затемнення впливає на те, що відбувається в наших серцях? Чи може Повний місяць у Стрільці дійсно може вплинути на нашу романтичне життя? Відповідь на ці питання буде … да.

Наближаючись до цього середовища, 26 травня, ми повинні відчути істину цього, бо ми напевно станемо свідками Повного місячного затемнення Повний місяць у Стрільці.

Для деяких це завдасть серйозної шкоди, а для інших це відкриє очі.

У чому ми всі можемо погодитися, так це в тому, що це затемнення також відбувається між двома ретроградними системами – по-перше, ми зараз знаходимося на ретроградном Сатурні, а до суботи 29-го числа нас вразить наш старий ретроградний один Меркурій … так що це не звичайне затемнення повного місяця – це потужні емоційні американські гірки, здатні змінити життя людей.

З романтичної точки зору, для деяких знаків це буде непросто.

Які ознаки вказують на те, що ці здатні змінити життя результати є побічним ефектом місячного затемнення суперповню 26 мая?

Ось три знаки зодіаку, відносини яких зміняться після настання повного місячного затемнення в Стрільці 26 травня 2021 року:

Рак (21 червня – 22 липня)

Ви емоційно заряджена істота, Рак – ви все берете близько до серця і все дуже глибоко відчуваєте.

Ви можете добре приховувати це від інших, але правда в тому, що ви надзвичайно чутлива людина, який також просто занадто реагує на космічні події, які відбуваються з усіма нами протягом усього життя.

На вашому шляху буде фінал – це те, що принесе вам Місячне затемнення, і, хоча всі кінцівки можуть бути кілька травматичними, цей фінал ви цілком можете заслужити.

Є хтось, хто використовує вас у своїх інтересах, і ця людина, швидше за все, той, з ким ви близькі – практично на всіх рівнях.

Ви довіряєте їм, але ви знову і знову бачили, як ця людина дійсно не справляється з тим, що вам дійсно потрібно в романтичних стосунках.

Хоча затемнення драматичні та надмірні з точки зору їх емоційного впливу на нас, це вразить вас так, що ви відчуєте, що раптово прокидаєтеся з коми.

Після цього затемнення, Рак, м’яч опиниться на твоєму боці, а це значить, що у тебе буде вибір: чи зможеш ти продовжити з цією людиною, який справді не робить тебе щасливим?

Або ви повернетеся до тих же шаблонами та просто дозволите цьому продовжуватися? Це буде залежати від вас. Те, що ви вирішите зробити на цьому етапі, вплине на все ваше життя.

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

ваги

На вас завжди впливало місячне божевілля, тобто Повний місяць, але коли це Повний місяць також знаходиться в Повному місячному затемненні, це ще більш дивна історія, і для вас – «добре збалансованих» Терезів ви дійсно можете отримати шанс побачити, як ці ваги підіймаються та опускаються.

Що стане очевидним, так це те, що ви не знаєте, що робите, коли справа стосується ваших нинішніх відносин.

Ви могли подумати, що це все зелені вогні, але це затемнення ось-ось освітить якийсь яскравий білий світ, щоб показати, наскільки мало ви знаєте про свого партнера – і чому ви, можливо, дійсно не хочете бути з ним.

Це не вони – це ВИ, Ваги. Може ти просто не готовий.

Може бути, ви дійсно не готові до зобов’язань – і оскільки ви завжди один з людьми – будь ласка, ви ніколи не стикалися з цією ідеєю, тобто ви ведете цю людину. У вас немає ні найменшого наміру зв’язуватися з цією людиною, так навіщо змушувати його триматися?

Те, що ви хочете, – це справжня любов, як і всі ми, земляни, однак людина, з яким ви зараз перебуваєте, не та людина, і усвідомлення цього вдарить вас по голові.

Місяць проходить крізь тінь Землі – це велика справа. А у вашому випадку це м
Можливо, вам відкриються ваші власні тіні, і в цих тінях ви побачите, що ваші почуття до людини, якого ви називаєте партнером, досить тьмяні. Ви не любите цю людину, і коли ви упокорюється з цією реальністю, то тут все, що вам потрібно.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Ось де ваше особисте життя дійсно стає проблемою. Гарна частина – це стане краще. Чому? Тому що ви будете мати честь бути свідком того, як ваш партнер блискуче впорався з вами.

Це означає наступне: ви збираєтеся пройти через щось, що може позначитися на вас – можливо, на ваше здоров’я або ваше фізичне тіло … болю, болю, скарги … такі речі, які роблять менш сильною людиною замикати двері, коли вони розуміють, що їм, можливо, доведеться допомогти.

Через хворобу, як на здоров’я – це справжнє випробування на довготривалі стосунки – чи може один партнер бути поруч з іншим?

У твоєму випадку, так. Так. Ви фізична людина, і іноді фізичні люди приходять з болями в тілі, які тривають все життя.

Ви можете бути одним з них. Протягом цього тижня ви будете відчувати деяку депресію і біль, і вам буде важко змиритися з цим.

Хто з цим розбирається? Хто буде підтримувати вас раз за разом? Хто в вашому житті здатний впоратися з вашим настроєм, болями, скаргами та наполегливою поведінкою?

Ну, звичайно ж, ваш люблячий і вірний партнер. Так, найбільше одкровення, яке принесе вам це місячне затемнення, – це впевнене знання того, що ваш партнер не залишить вас – не дивлячись ні на що. Ваш партнер вірить в вас, і це коштує всього на світі – тому що це правда.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею