Читання Таро на одну карту для всіх знаків зодіаку, 2 червня 2021 року

Author name 1 Червня 2021 в 08:06

Поділитися статтею

Карти ТАРО
Карти ТАРО

Минулий рік був важким ударом для вашого гаманця, і потрібен час, щоб відновити його з нуля.

Овен

Читання карт Таро для Овна (21 березня – 19 квітня)
Карта Таро: Імператор

У вас бійцівський дух. Ви не знаєте, чому ви так швидко робите висновки сьогодні, але справи йдуть напружено, і ви будете чинити опір, якщо це необхідно.

Ви перший, хто захищає інших, тому, коли ви відчуваєте себе атакований, ви також будете першим, хто постоїть за себе.

Телець

Телець

Читання карт Таро для Тельця (20 квітня – 20 травня)
Карта Таро: Трійка Мечів, перевернута

Минуло кілька тижнів, і тепер горе, нарешті, стає для вас менш болючим. Ви можете дивитися на речі по-іншому, і вам здається, що вашому світу не кінець.

Ви збираєте всі разом, і від цього нового ви починаєте відчувати себе краще. Ви ніколи не думали, що зможете жити без свого X, але подивіться на себе, ви процвітати.

Близнюки

Читання карт Таро для Близнюків (21 травня – 20 червня)
Карта Таро: Десятка Жезлів

Зупинись на мить. Навіть якщо ви не можете дозволити собі відпустку прямо зараз, невелика самооцінка завжди буде гарною ідеєю.

Вам потрібно переглянути те, що відбувається у вашому житті, щоб ви могли внести важливі зміни.

Рак

Читання карт Таро для Рака (21 червня – 22 липня)
Карта Таро: Вісімка Мечів, перевернута

Ви не невдаха. Ви відчуваєте себе пригніченим, і ви не робите собі ніяких позичені, дозволяючи негативним розмов з самим собою стати частиною вашого звичайного дня. У вас великі мрії та цілі.

Вам потрібно підняти настрій. У світі багато жахливих речей, але ти один з хороших. Зосередьтеся на благословення свого життя і постарайтеся не зациклюватися на речах, які залишилися в минулому і знаходяться поза вашим контролем.

Лев

Читання карт Таро для Льва (23 липня – 22 серпня)
Карта Таро: Лицар Пентакль

Ви завжди знали, що це важкий шлях. Але це те, що зробило це стоїть для вас. Ви будете робити те, чого не хочуть інші, і отримаєте те, що вони не можуть.

Ви зробили цей вибір і були готові виконувати роботу. Тепер, коли ви пережили найгірше, ви хочете кинути палити.

Але не треба. Відразу після вершини цієї гори твоя перемога. Тримайтеся там, поки не дійдете до фінішу.

Діва

Діва

Читання карт Таро для Діви (23 серпня – 22 вересня)
Карта Таро: Лицар Мечів

Люди весь час діють непередбачувано, але не ти, Діва. Ти як по маслу.

Ви той, хто залишається незмінним кожен день. Це те, що змушує людей залежати від вас і змушує вас відчувати себе впевнено і впевнено, що ви на правильному шляху.

Але коли приходить час діяти, ви дієте швидко. Є момент, коли ви просто знаєте, що вам потрібно робити щось зараз, а ставити питання пізніше. Це може бути один з таких моментів.

Ваги

Читання карт Таро для Терезів (23 вересня – 22 жовтня)
Карта Таро: Пустельник, перевернута

Ви схильні тримати своє життя в секреті, слухаючи всіх інших. Ви мовчали про те, через що проходите, але тепер відчуваєте, що готові відкритися і поговорити про свої почуття.

Але кому ви дасте цей привілей, Ваги? Варіантів досить багато. Можливо, у вас є друг-Терези, який зможе вислухати вас і втішити вас так само як ви.

Скорпіон

Читання карт Таро для Скорпіона (23 жовтня – 21 листопада)
Карта Таро: П’ятірка кубків, перевернута

Стався збій. Ви знаєте цю історію, і це було ніяково. Це не той момент у вашій історії, яким ви хотіли б поділитися або полегшити. Ви просто хочете залишити це позаду.

Перестаньмо звинувачувати себе, Скорпіон. Щось трапляється, і ви можете переносити минуле в сьогодення, не усвідомлюючи цього. Тепер ви перебуваєте в кращому місці, і ви можете визначити майбутнє.

Стрілець

Читання карт Таро для Стрільця (22 листопада – 21 грудня)
Карта Таро: Паж кубків, перевернутий

Ви кладете душу на плече, але інша людина, схоже, не відчував того ж.

Іноді друзі захоплюються моментом, і змішані почуття починають думати, що є щось ще. Але коли почуття не взаємні, це незручно, і, сподіваюся, ваша дружба переживе це.

Козоріг

Козоріг

Читання карт Таро для Козорога (22 грудня – 19 січня)
Карта Таро: П’ятірка Пентакль, перевернута

Минулий рік був важким ударом для вашого гаманця, і потрібен час, щоб відновити його з нуля. Є невеликий страх, що килимок висмикнуть з-під вас ще раз.

Цього не станеться, Козоріг. Ви навчилися бути стійкими, винахідливими та розвинули багато завзятості, яке допоможе вам пережити все, що залишилося від наслідків пандемії для ваших фінансів.

Водолій

Читання карт Таро для Водолія (20 січня – 18 лютого)
Карта Таро: Король Пентакль, перевернута

Були речі, яких ви не знали, і ось як все зайшло так далеко. Ви були приголомшені тим, як ваш друг вирішив діяти, і тепер вас просять допомогти зібрати уламки.

Про це багато питати. Це звучить холодно, але ви знаєте, що кращий вчитель – це досвід, і це їх можливість вчитися і рости на практиці.

Риби

Читання карт Таро для Риб (19 лютого – 20 березня)
Карта Таро: Справедливість, перевернута

Спочатку прощення завжди здається несправедливим, але коли ви подивіться на те, як воно звільняє вас емоційно від тягаря гніву і ненависті, воно того варто.

Ви більше не дозволяєте помилок минулого визначати вас, і, хоча ви, можливо, ніколи більше не зможете стати друзями, ви можете випустити їх у всесвіт, а карма подбає про все інше.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею