До чого кожен знак зодіаку невибагливий. Дізнайтеся як ви прискіпливі

Author name 11 Червня 2021 в 08:06

Поділитися статтею

Невибагливі знаки зодіаку
Невибагливі знаки зодіаку

О, радість мінливості безмежна. І це особливо актуально для деяких знаків зодіаку. Отже, до чого розбірливі кожен знак зодіаку?

Візьмемо, наприклад, прискіпливі знаки зодіаку в астрології.
Залежно від вашого власного знака, у всіх нас є переваги щодо того, що ми приймемо те, що відкидаємо, будь то їжа, мода чи розваги.

Деякі прискіпливі до кольору їжі. Деякі прискіпливі до того, на що вони витрачають гроші – можливо, їм потрібна певна ціна, щоб це вважалося якісним. А деякі розбірливі у виборі партнера, якого вони хочуть в житті.

Ми розбірливі у виборі часу, сну, ліків, ми розбірливі в кавових зернах, тканинах, телефонах, ми розбірливі в тому, які саме зображення ми показуємо публіці і як нас сприймають.

О, радість мінливості безмежна. І це особливо актуально для деяких знаків зодіаку. Отже, до чого розбірливі кожен знак зодіаку?

Найприскіпливіші знаки зодіаку: в чому це полягає?

Овен (21 березня – 19 квітня)

Цей знак насправді не любить трущоб на будь-якому рівні.

Отже, коли Овен стає розбірливим, він оточує себе дорогими речами, дорогими починаннями і якісними потураннями.

Овен не погоджується на шоколад Godiva – це Neuhaus або взагалі нічого. І вони не бояться цього, оскільки відомі як самий сердитий знак зодіаку (через вплив Марса, їх правлячої планети).

Телець (20 квітня – 20 травня)

Телець

Телець добре знає музику. Вони схиблені на речах, вони знають, чого хочуть, і вони виключно розбірливі, коли справа стосується їх музичних смаків.

Оскільки вони настільки поінформовані, вони знають, куди звернутися за новою музикою, і краще хай буде гаразд, інакше вона не потрапить до списку відтворення Taurus.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюки до смішного розбірливі в тому, як вони живуть і в що вірять, настільки, що, якщо ви не згодні з ними, вони назавжди закриють вам двері.

Близнюки розбірливі в способі життя. Це їхній шлях або шосе, і, чесно кажучи, шосе – набагато краще місце, ніж бути поруч з прискіпливими, критичними Близнюками.

Рак (21 червня – 22 липня)

Раки – прихильники дружби. Вони люблять дружбу і хочуть бути оточеними великими, відданими друзями до самої своєї смерті … якщо, звичайно, їх друг не поділяє думку. Тоді «гра за дружбу» закінчена.

Якщо ви збираєтеся стати одним Рака, знайте, що він може бути занадто розбірливим, щоб включити вас в свій внутрішній коло.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Ця група теж любить якісні речі. Чим більше, тим краще насправді, Лев схильний збирати красиві речі, майже до такої міри, що вони забивають свої власні будинки.

Якщо він коштує мільйон доларів і зареєструється для Льва як обов’язкова річ, він отримає цей предмет. Він повинен бути ідеальним і повинен бути їх!

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діва

Діви дуже розбірливі щодо своїх потенційних партнерів. Коли справа доходить до пошуку ідеального партнера, у них дуже високі стандарти.

Це, безумовно, знак зодіаку з високими стандартами – і найбажаніший знак зодіаку – тому що вони не погоджуються.

Але коли справа доходить до того, які знаки зодіаку дрібні, не плутайте Діву з одним з них; у цього знака зодіаку велике серце!

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Ваги особливо розбірливі в самоті. Вони не хочуть ділитися кожним своїм моментом з іншою людиною, що здається доречним, оскільки велика частина того, що вони роблять, є підлим і сумнівним.

Вони люто замкнуті люди, які розірвуть свої відносини з ким завгодно, якщо їх час наодинці з собою не буде відзначено честі. Краще залишити їх наодинці з їх змовами.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіон розбірливий в тому, що ви говорите. Вони хочуть, щоб ви реагували певним чином, говорили певним чином, були певним чином. Вони настільки владні, що їх прискіпливість стосується навіть не самих себе, а тільки вас.

Вам потрібно їсти те, що вони хочуть, щоб ви їли, думайте так, як вони хочуть, щоб ви думали. Вони щасливіші за все, коли наказують вам, і дуже розбірливі в тому, як ви реагуєте на це.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрілець, вже відомий як самий незалежний зі знаків, підтримує це, даючи всім нам знати, наскільки вони розбірливі в стосунках з іншими людьми та дозволить їм трохи поспілкуватися, потім їм потрібно втекти – швидко.

Вони розбірливі в спілкуванні, чого практично ніколи не буває. Ось чому їх іноді вважають самими ненависними з усіх знаків зодіаку.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Козоріг

Коли справа доходить до прискіпливості, Козоріг знову схиляється до матеріалізму. Вони не будуть носити певні види одягу або матеріалів.

Якщо вони вегани, ви ніколи не почуєте кінця того, як продукти тваринного походження руйнують життя на Землі. Якщо вони трансвестити, ви побачите їх тільки в передніх перуках з найтоншої сітки з лабутенів, не шкодуючи грошей.

Козоріг любить дорогі речі – все або нічого!

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії дуже розбірливі у своєму виборі. Їм подобається все обдумувати, перш ніж діяти відповідно до них, і ці думки, як правило, дуже конкретні та добре організовані.

Отже, коли прийшов час вибирати, давайте просто скажемо, що вони прийняли дуже метушливі рішення, просто намагаючись придумати остаточний план.

Але цей останній план? Вони присвячують себе цьому. Вони не просто розбірливі, вони непохитні.

Риби (19 лютого – 10 березня)

У Риб прискіплива проблема, їх нічого не влаштовує, і це, на жаль, поширюється і на їхні почуття до людей. Можливо, ви занадто потворні, щоб Риби могли мати з вами хоч якесь відношення.

Вони серйозно розбірливі щодо одержуваних подарунків і, не роздумуючи, повторно подарують їм ваш дорогоцінний вибір. Риби – дуже хороший знак, але вони також перебірливі, сноби та трохи критичні.

З усіх знаків зодіаку їм буває нудно, особливо коли справа стосується подарунків. Так що бережися.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею