Читання Таро на одну карту для всіх знаків зодіаку, 27 липня 2021 року

Author name 26 Липня 2021 в 17:07

Поділитися статтею

Карти ТАРО
Карти ТАРО

Ви можете зобразити посмішку на обличчі, але в глибині душі хіба ви не пишаєтеся собою?

Овен (21 березня – 19 квітня)

Карта Таро: Четвірка Пентакль

Овен, ви настільки цілеспрямована людина, що, коли ви дивитеся на щось, вам важко зупинитися, поки те, чого ви хочете, нарешті не стане вашим.

Але ви запалили свічку з обох кінців, гніт починає скорочуватися, і, не дивлячись на те, що ви так близько, ви втрачаєте імпульс.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Телець

Карта Таро: Двійка Мечів

Телець, останнім часом у тебе багато думок. Здається, що у вас занадто багато варіантів, і хоча право вибору – це добре, воно може збивати з пантелику і навіть незручно на багатьох інших рівнях.

Вам не подобається помилятися, тому ви дійсно намагаєтеся зважити всі можливі варіанти, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Насправді немає ніякого способу дізнатися, чи сподобається вам те, що ви виберете, поки ви не ввійдете в нього. Отже, попри всі ваші зусилля з обліку кожного кута, вам може знадобитися вибрати те, що здається правильним, а потім налаштувати його пізніше.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Карта Таро: Сонце

Ситуації такі, які вони є, а потім приходить кінцевий результат, незалежно від того, що ви до нього думаєте. Що ж, ви дечого навчилися, і тому цей поганий досвід варто всього болю, яку ви випробували.

Ви повинні дивитися на світлу сторону, Близнюки. Ви скористаєтеся всім, через що тільки що пройшли, і якщо хтось зможе знайти хороше застосування в історії життя, так це ви.

Рак (21 червня – 22 липня)

Карта Таро: Трійка Пентакль, перевернута

Рак, тобі потрібно перестати тікати від своїх проблем і почати зустрічати їх обличчям до обличчя.

Ніхто не любить незручності або стикатися зі своїми страхами, коли вони з’являються. Це одна з найскладніших речей у житті, але тут ви уникаєте життя просто тому, що не хочете мати справу з конфронтацією.

Але це саме те, що вам потрібно робити. І, коли ви відчуваєте страх, нагадуйте собі, що ви не самотні.

Причина, по якій у вашому житті виникають якісь речі, полягає в тому, що всесвіт допомагає вам вирости через них і стати сильніше, ніж будь-коли на іншій стороні.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Карта Таро: Шістка Жезлів, перевернута

Лев, в житті стільки тиску, які намагаються сказати тобі, ким ти повинен бути.

Засоби масової інформації, ваші друзі, колеги та навіть ваші батьки можуть змусити вас відчути, що вам потрібно відповідати їх стандартам, але як щодо ваших власних?

Ви повинні бути вірні собі, і якщо ви продовжите намагатися жити своїм життям відповідно до інших, одного разу ви прокинетеся, сердячись на те, що ви витратили так багато часу, догоджаючи людям всіх, крім себе.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діва

Карта Таро: вісімка пентаклей, перевернута

Ви були відвернені, і тепер, коли ви починаєте розуміти, що частково причина того, що ви не там, де ви хочете бути, полягає в тому, що ви можете щось з цим зробити.

Почніть з деяких таких необхідних змін в образі життя. Вибирайте здорову їжу і багато спите. Уникайте токсичних людей і веселіться, коли у вас є така можливість.

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Карта Таро: Сила, перевернута

Ви починаєте відчувати себе переможеним, Ваги. Енергія вичерпалася.

Вітер більше не ловить ваші вітрила, і хоча це відчуття втрати збиває вас з пантелику, є крихітна частина вас, яка все ще вірить в чудеса і що життя має кумедний спосіб розгортатися.

Попри всю темряву, яку ви відчуваєте зараз, ви тримаєтеся за це, і це допомагає вам бачити світло в кінці цього тьмяного тунелю.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Карта Таро: Шістка Пентакль, перевернута

Дозвольте вашій впевненості в собі вести вас. Коли ви відчуваєте себе комфортно у своїй шкірі, ви можете жити, не боячись віддавати себе глибоко і самовіддано.

Ви можете бути щедрим, не турбуючись про те, що вам буде недостатньо. Ви можете бути добрими, не турбуючись про те, що хтось скористається вами. Ти можеш бути собою.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Карта Таро: Помірність, перевернута

Коли ви незадоволені тим, де перебуваєте зараз, вирішувати вам. Вам не потрібно йти на компроміс або дотримуватися ситуацій, які більше не працюють для вас.

У якийсь момент вони зробили це, але тепер ви їх переросли. І те, що ви відчуваєте прямо зараз, каже вам, що вам потрібно вирватися з цієї оболонки та дозволити собі розширюватися, звільняти простір і отримувати більше місця для всього, ким ви повинні бути та ким стати.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Козоріг

Карта Таро: Королева Жезлів

Ви можете зобразити посмішку на обличчі, але в глибині душі хіба ви не пишаєтеся собою? Ви повинні бути. Подивися, як далеко ти зайшов. Перегляньте всі свої успіхи, як великі, так і маленькі.

Ви можете прийняти свої хороші сторони та свої негативні якості, що не відчуваючи, що ви перебуваєте не там, де вам потрібно бути. Відсвяткуйте своє життя і подивіться, чого ви досягли.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Карта Таро: Верховна Жриця

У своєму дусі ви знаєте, що таке речі та що вони означають, тому, коли ви бачите, що хтось готується зробити щось шкідливе, краще сказати їм про це.

Спочатку вони можуть не сприйняти вашу мудрість, але ви знаєте, що коли ви несете знання у своєму серці, найкраще очищати енергію.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Карта Таро: Туз Пентакль

Вважаю, що цього достатньо. Ви можете відчувати, що вам потрібно міцно триматися за те, що у вас є, через занепокоєння. Але, Риби, завжди є те, що вам потрібно.

Вам не потрібно турбуватися про те, що ви залишитеся без або що ви програєте. Здається, що всесвіт завжди знаходить вихід.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею