Повний Місяць у жовтні 2022: дата і що потрібно зробити, щоб захистити себе від бід та залучити удачу

Астрологи зробили прогноз на повний Місяць у жовтні 2022 року і розповіли, що потрібно зробити, щоб захиститися від негативного впливу цього небесного явища.

Піку своєї активності у жовтні місяці Місяць досягне 9.10 о 23:55 за Києвом. Повня настане в сузір’ї Овна, це означає, що на людство чекає дуже непростий період, оскільки вогняна стихія буде взаємодіяти з водною енергією. У такий час буде багато несподіваних змін, скасування планів, виникнуть різноманітні труднощі.

Що не можна робити на повний Місяць 9 жовтня 2022

У період повні утримайтеся від сумнівних пригод, контролюйте свої емоції, будьте спостерігачем, оскільки підвищується ймовірність спалахів конфліктів та непорозумінь. Навіть дрібна суперечка може обернутися серйозним скандалом, після якого нелегко буде відновити стосунки.

У цей день не стрижіть волосся і нігті, щоб не злякати успіх і здоров’я, не займайтеся роботами на городі, утримайтеся від будь-яких фінансових операцій, особливо не давайте і не беріть гроші в борг.

Дата повного місяця в жовтні 2022
Дата повного Місяця в жовтні 2022

Як залучити удачу на повний Місяць у жовтні 2022 року

Щоб змінити своє життя на краще, проявляйте самостійність, відстоюйте індивідуальність та власні інтереси, але спочатку добре подумайте і точно визначтеся з пріоритетами та бажаннями. Слухайте свій внутрішній голос, довіртеся інтуїції.

Якщо вам вдасться залишити зону комфорту, ви досягнете серйозних висот. Саме жовтнева повня стане стусаном для того, щоб з цього моменту почати жити на максимум, удача посміхнеться всім, хто буде рішучим.

Ні місячних, ні сонячних затемнень у жовтні 2022 року не буде, що добре, враховуючи негативний вплив подібних явищ на людину.

Поділитися статтею

Зараз читають

Леся Никитюк похвалилася довгими ногами на тлі різдвяної ялинки

Леся Никитюк в плаття довжиною з футболку показала свою новорічну ялинку: головне – нічого...

Відома телеведуча виразно точно знає чим і як залучити чоловіків. Звичайно, своїми принадами вона вміло користується.
Лоліта

Струнка Лоліта вразила результатом схуднення після розлучення — навіть Полякова заздрить: «Як тростинка»

Відома українська і російська співачка Лоліта Мілявська вразила схудлою фігурою після скандального розлучення з п'ятим чоловіком Дмитром Івановим.
Наташа Корольова і Тарзан

Наташа Корольова і Тарзан з розмахом відсвяткували 18-ту річницю весілля: щасливі незважаючи ні на...

21 серпня відома артистка Наташа Корольова і її чоловік Тарзан відсвяткували 18 річницю весілля.
Вчимося вірити в себе

Піднімаємо самооцінку: ефективні поради

"Спочатку потрібно полюбити себе, а потім полюбити когось іншого". Якщо у вас занижена самооцінка - виконуйте поради нижче і знаходьте впевненість в собі

Популярне за тиждень

Популярне