Гороскоп на 26 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку: Всесвіт допоможе втілити свої бажання у реальність

Понеділок – важкий день. Але Всесвіт допоможе не просто впоратись зі всіма труднощами, але і досягти цілей, задля яких ви вже так давно працюєте. Приготуйтесь і чекайте на знак

Овен

Ви докладаєте багато зусиль у певній сфері, проте ваші старання можуть бути знеціненні. Не засмучуйтесь і пам’ятайте, що за віддану роботу ви у будь-якому разі отримаєте винагороду.

Тілець

Аби досягти результату швидко, потрібно притримуватись правильної стратегії. Зараз, на жаль, ви занадто повільно крокуєте. Перегляньте план дій і створіть новий, щоб прискоритись і вдихнути життя.

Близнюки

Ви знайшли ідеальний вихід із ситуації, проте річ, яку ви вважаєте очевидною, для інших абсолютно незрозуміла. Спробуйте спокійно і ніжно пояснити оточуючим свою позицію.

Рак

Не завжди замислюватись над минулим корисно, проте сьогодні таке рішення стане для вас ліками від нудьги та песимізму. Згадайте усе хороше, що з вами траплялось і зв’яжіться із людьми, яких цінуєте

Лев

Зауважте, що агресія та рішучість не мають нічого спільного. Захищайте свої інтереси та позицію, проте ніколи не переходьте межу – це зашкодить вашій репутації.

Діва

Покажіть людині, яка нещодавно вам допомогла, що ви її цінуєте. Нагадайте, що ви цінуєте її або його. Більш того, не зашкодить зателефонувати людині, яка давно не зв’язувалась з вами.

Терези

Всесвіт рекомендує вам навчитись пробачати і забувати речі, які колись зробили вам неприємно. Настав час відпустити старі образи й зробити крок у майбутнє без тягаря негативних емоцій.

Скорпіон

Ви не зможете ігнорувати інтуїцію – та чи потрібно взагалі це робити? Внутрішній голос буде дуже гучно кричати вам, що потрібно зробити. То ж робіть так, як підказує вам Всесвіт.

Стрілець

Зірки нагадують про те, як важливо підтримувати близьких й рідних. Навіть якщо часу зовсім обмаль, не забувайте іноді телефонувати або зустрічатись із важливими для вас людьми.

Козеріг

Амбіції та енергія сьогодні вас можуть збити з ніг. Швидко крокувати у професійній діяльності – це добре, проте важливо не спіткнутись й не впасти. Крокуйте обережно і зважайте на знаки Долі.

Водолій

Розумні люди вміють надихатись прикладом інших. Ви – розумна людина, а тому збагніть і знайдіть людину, яка може наштовхнути вас на нову ідею і поділитись важливими для вас знаннями.

Риби

Не соромтесь і дозвольте своїм емоціям іноді домінувати над розумом. У вашій особистості багато творчого початку, тому нехай емоційна складова наштовхне вас на вірний шлях.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Євген Петросян одружився на своїй помічниці, яка молодша за нього на 44 роки

Молода дружина Петросяна розчулила Мережу фотографією сина і відповіла на питання про сурогатне материнство...

75-річний Євген Петросян рік тому офіційно оформив відносини з молодшою на 44 роки Тетяною Брухуновой.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №106-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Чи вдалося вам вирішити головоломку? Якщо ні, то на малюнку нижче ви побачите його рішення. Відмінного вам настрою та удачі!
Від новонародженої дівчинки відмовилися батьки

У пологовому будинку “Лелеки ” неординарна ситуація – батьки відмовилися від новонародженої дівчинки...

Валерій Зукін, який є генеральним директором "Лелеки", з гіркотою написав про цей неординарний випадок в своєму пості.
Коли підвищення пенсії?

В Україні з 1 грудня 2021 року плануються надбавки пенсіонерам із понаднормовим стажем

Державою планується з 1 грудня 2021 року збільшити пенсії тим пенсіонерам, які мають понаднормовий стаж.

Популярне за тиждень

Популярне