5 найдраматичніших знаків зодіаку в астрології, які перебільшують “все “

Author name 15 Липня 2020 в 18:07

Поділитися статтею

Вони харчуються драмою
Вони харчуються драмою

Здебільшого знаки зодіаку відносяться до однієї з двох категорій: холодні або драматичні.

Драма може прийти в усіх формах. Неважливо, якщо ви багато метушитеся, коли справи йдуть не так, якщо ви намагаєтеся створити навколо себе будь-яку ситуацію, або якщо ви так прагнете, щоб не опинитися в центрі уваги, всі ці речі роблять вас справжньою королевою драми.

Бути драматичним може бути хорошою річчю … ви знаєте, якщо ваша робота – бути драматичним. Але як тільки ви привносите драму в своє особисте життя, тоді вона починає вражати шанувальника.

Просто запитайте у найдраматичніших знаків зодіаку в астрології!

Здебільшого знаки зодіаку відносяться до однієї з двох категорій: холодні або драматичні. Це не відноситься до всіх ознаками.

Можуть бути різні тригерні фактори, які перетворюють ці п’ять знаків в примхливі, емоційні, але завжди один і той же: краще триматися подалі від них, поки вони не охолонуть.

Це не точна наука, але відсутність уваги до королеви драми, коли вона найбільше цього хоче, може змусити її вийти з цього набагато швидше.

Ось найдраматичніші знаки зодіаку астрології, і чому вони діють так.

 ""

Рак (21 червня – 22 липня)

Рак не боїться стикатися зі своїми емоціями, якими б вони не були.

Її чіпка особистість зазвичай є відмінною якістю, але іноді вона може перетворитися в конкурентоспроможність.

Всякий раз, коли вона потрапляє в одне зі своїх примхливих станів, будь то через те, що вона не впоралася зі своїм завданням чи вона просто перевантажена емоціями, вона може різко перевершити себе і починає вести себе як справжня принцеса. Найкраще повернути її до реальності.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Лев – королева драматичних королев, якщо вона коли-небудь була.

Їй подобається бути в центрі уваги, і у неї високі стандарти життя, а це значить, що вона знає, що заслуговує на краще. Однак між пристрастю і драматизмом є різниця, яку Лев досі не зрозумів.

Якщо ви коли-небудь захочете дізнатися, що станеться, якщо Лев не впорається зі своїм завданням, все, що вам потрібно зробити, – це поспостерігати.

Вона може стати зарозумілою і егоїстичною. Але якщо ви не дасте їй те, що вона хоче, вона заспокоїться … в кінці кінців.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

«Пристрасть» – друге ім’я Скорпіона, і ця пристрасть може приймати різні форми.

Зазвичай вона найбільше захоплюється життям і любов’ю, але бувають моменти, коли ця пристрасть може проявитися у щось більше. Як  напориста людина, не багато хто дивується, коли Скорпіон починає ставати трохи емоційним і агресивним, коли вона засмучена.

Проте, будь-який, хто занадто близько до неї, коли вона дійсно засмучена, повинен бігти за укриттям. Коли Скорпіон розбудовується, її гнів перетворюється на щось надмірно драматичне і вона може стати жорстокою. Замість того, щоб міркувати з нею, краще просто почекати, поки пройде шторм.

Стрілець (22 листопада – 19 грудня)

Стрілець з ентузіазмом дивиться на життя, тому, коли вона починає діяти драматично, це звичайно не пов’язане з будь-яким негативом.

Проте, тільки тому, що вона не засмучена, не означає, що ви не постраждаєте від того, що вона говорить. Стрілець може бути досить тупим, коли хоче, але, більш того, вона великий базіка, що завжди приносить їй неприємності.

Всякий раз, коли вона хоче, щоб все йшло своєю чергою, вона каже, що може, щоб зробити іншу людину щасливою, незалежно від того, що це таке. Навіть якщо це означає змусити себе виглядати надмірно драматичним і театральним, вона зробить все, що в її силах, щоб домогтися свого.

Може бути важко дотримуватися свого оточення навколо Стрільця, але важливо спробувати надати їй сенс, коли вона намагається прикрасити речі.

 ""

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолій, схоже, не з тих людей, хто може драматизувати що-небудь, що пов’язано з її завжди холодним, байдужим ставленням, але це саме те, що робить її королевою драми.

Виходячи з неї, щоб залишатися відстороненою і прикидатися, ніби їй все одно, стає ще більш очевидним, що вона від чогось тікає. Вона не намагається привернути до себе увагу, але її емоції часто бувають темпераментними, що унеможливлює дізнатися, коли вона збирається зламати ситуацію.

Коли вона це робить, вона може стати мелодраматичної – швидко. Водолій заспокоїться, як тільки дізнається, що вона нікого не засмучує, тому знайдіть час, щоб почути, що вона намагається сказати: вона не драматична без причини.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею