Тільки одному знаку Зодіаку потрібно, в 2020 році не поспішати приймати рішення і просто почекати

Author name 3 Березня 2020 в 21:03

Поділитися статтею

Гороскоп для найнадійнішого знака
Гороскоп для найнадійнішого знака

Що принесе Скорпіонам 2020 рік? Ваші підозри сьогодні прокидаються, тому що в повсякденному житті все просто здається «вимкненим». У тебе сильна інтуїція, Скорпіон – використовуй свої природні допитливі навички, щоб дослідити те, що відбувається.

Астрологи попереджають про це Скорпіонів.

Що принесе Скорпіонам 2020 рік?

Ваші підозри сьогодні прокидаються, тому що в повсякденному житті все просто здається «вимкненим». У тебе сильна інтуїція, Скорпіон використовуй свої природні допитливі навички, щоб дослідити те, що відбувається.

Якщо ви виявите, що насправді нічого не відбувається, то ви несете відповідальність за те, щоб відпустити свій скептицизм і не направляти його на інших. Якщо щось дійсно відбувається, зателефонуйте надійному родичу або другу, який може допомогти вам в цьому.

Зрештою, може бути, краще просто почекати деякий час та подивитися, що станеться якщо що.

Скорпіон сьогодні – 03.03.2020 р

Сьогодні ми проходимо тонку грань між магією та реальністю, оскільки прекрасна Венера утворює напружений квадрат з Сатурном, повелителем обмежень. У своїх кращих проявах ці двоє можуть працювати разом, щоб створювати чудові твори краси.

Однак для деяких ця потужна комбінація може викликати почуття нерозділеного кохання або змусити нас відчути, що то, чого ми бажаємо найбільше, просто поза досяжності.

На щастя, перехід Місяця в емоційний Скорпион пізно ввечері може допомогти нашим серцям знайти турботливий комфорт поруч з будинком.

Любов Скорпіона

Чи є різниця між романтичними реальностями і нашими чарівними мріями, в той час як Венера утворює щільний квадрат зі строгим Сатурном сьогодні.

Прояв того, чого ми хочемо в наших любовних життях, стає легше, але деякі з нас будуть відчувати себе без відповіді в наших романтичних заняттях прямо зараз.

Для тих, кому потрібен цей додатковий космічний заряд, прибуття Місяця в ніжному Раку пізніше сьогодні ввечері запросить до нас емоційно живильну енергію, допомагаючи нам перетворити справи серця доброчинними способами.

Психічна порада для Скорпіона

Хаотична пристрасть.

Те, що ви могли запланувати на двох, швидко відсувається в сторону.

Навіть на незнайомій території, ви вірите, що перебуваєте там, де повинні бути?

Здоров’я Скорпіона

В атмосфері присутні незначні недуги, які можуть вплинути на ваше здоров’я. Втім, це не стане для вас серйозною невдачею.

Ви схильні до чхання, застуді та кашлю.

Слідкуйте за гігієною. Тримайте дезінфікуючі разові серветки під рукою, де б ви не знаходилися.

Скорпіон: Кар’єра та Гроші

День буде мати чудовий початок. Вам може бути запропоновано підвищення по службі або нове призначення, а щасливчики можуть отримати прекрасні можливості навіть для нової роботи!

Ви отримаєте нагороду за вашу важку та старанну роботу.

Фінанси, здається, поліпшуються, оскільки буде більше надходити доходу!

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Ці молитви допоможуть вам в скрутну хвилину

Нагадаємо, Лілія – завод чистого повітря, що привертає любов і щастя

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею