Гороскоп на 30 вересня 2020 року для всіх знаків зодіаку

Дізнайтеся, що підготувала астрологія вам в цей день.

Ось що можуть очікувати все знаки зодіаку від астрології та сьогоднішніх гороскопів 30 вересня 2020 року.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овен, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риби, вашому духовному секторі. Ви інтуїтивні та відкриті, щоб отримати від Всесвіту велика кількість благословень і розуміння вашого шляху.

Це відмінний день для медитації, молитви та проведення часу за чимось, що допомагає підвищити вашу обізнаність.

У вас також є потенціал для кар’єрного зростання, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому соціальному будинку. Зверніть увагу на здогади, маленькі думки та схильності, оскільки вони можуть бути божественними моментами.

Телець (20 квітня – 20 травня)

 ""

Телець, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риби, вашому секторі дружби. Сьогодні ви люблячий і підтримує друг. Ви допомагаєте іншим розібратися в суті справи.

У вас також є потенціал для зростання в вашому розумінні та пізнанні інших, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому домі навчання. Ви можете відчути, що потрібно розчинити в стосунках, а де потрібно більше любові та співчуття.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюки, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риб, у вашому секторі роботи. Ви люб’язні та любите своїх колег і клієнтів.

У вас є здатність бачити за межами проблеми та знаходити творчі рішення. Є природна тенденція плисти за течією. Важливі рішення можуть бути відкладені, поки ви зосереджуєтеся на побудові відносин.

У вас також є потенціал для зростання ваших можливостей, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому домі ресурсів.

Молитви та те, що вам потрібно, можуть прийти до вас природним чином, без особливих зусиль з вашого боку. Ви перебуваєте в гармонії з ритмом Всесвіту і можете відчувати, де є можливості, навіть якщо ви не знаєте.

Рак (21 червня – 22 липня)

Рак, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риби, вашому секторі особистої філософії. Це відмінний день для вивчення духовних питань, вивчення вчителів минулого і занурення в стародавні твори та тексти.

У вас також є потенціал для зростання в ваших відносинах, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому домі зобов’язань. Ви можете відчувати області, де є напруга, але якщо ви будете мудро вибирати битви, ви зможете навчитися бути миротворцем у дружбі.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Лев, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риб, у вашому секторі загальних ресурсів. У вас є шосте відчуття щодо того, кого просити та скільки дійсно є. Ви можете знайти те, що шукаєте, використовуючи творчий підхід і доброзичливий підхід, особливо при роботі з іншими людьми.

У вас також є потенціал для зростання в ваших повсякденних обов’язках, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому домі здоров’я. Вам потрібно буде пам’ятати про те, скільки енергії ви вкладаєте в речі, і обов’язково дотримуватися строгих меж, щоб не втомлювати себе.

Гороскоп на сьогодні для Діви (23 серпня – 22 вересня)

 ""

Діва, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риби, вашому секторі зобов’язань. Остерігайтеся занадто багатообіцяльних. Навіть з найкращими намірами може бути важко виконати те, що обіцяно сьогодні. Також пам’ятайте про плітки та брехунів. Якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, це так. Якщо це про когось іншого, не зважайте на це уваги.

У вас також є потенціал для зростання вашої творчості, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому домі романтики. Це відмінний день для того, щоб поспілкуватися, повеселитися або прогулятися куди-небудь, щоб розкрити вашу вірну сторону. Насолоджуйтесь барвистою і грайливою роботою руками.

Ваги (23 вересня – 22 жовтня)

Ваги, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риби, секторі ваших повсякденних обов’язків. Перевірте свій список справ, щоб переконатися, що ви не додали «елемент бажання» замість того, що ви повинні зробити. Слідкуйте за своїм часом і не витрачайте його на прокрастинацію.

У вас також є потенціал для зростання в вашому домі та будинку, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому домі сім’ї. Це хороший день, щоб відновити відносини та спробувати зміцнити зв’язок з іншими людьми.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіон, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риби, вашому секторі творчості. Це прекрасний день для творчих справ або для прикраси будинку. У вас гостре око на колір і ви можете визначити що потрібно в кімнаті, щоб вона відповідала вашим смакам.

У вас також є потенціал для зростання у зв’язку, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому домі спілкування. Будьте обережні, не надто скромно хваліться. Сьогодні ви можете сприймати себе більше, ніж те, що є насправді. Найкраще дозволити іншим говорити про вас, коли подання буде зроблено сьогодні.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрілець, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риби, у вашому домі та домашньому секторі. У вас можуть бути мрії, прозріння або інтуїція про свою сім’ю і її проблеми. Якщо ви відчуваєте, що вас спонукають подзвонити кому-небудь, не відмовляйтеся від цього спонукання.

У вас також є потенціал для зростання вашої особистої власності, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому грошовому будинку. Ви можете знайти новий і творчий спосіб отримання доходу і допомогти вам зробити щось нестандартне.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

 ""

Козоріг, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риби, вашому секторі спілкування. Не забувайте говорити те, що ви не маєте на увазі, навіть якщо ви добре говорите про предмет. Можливо, ви захочете попрактикуватися в збереженні конфіденційності певних аспектів свого життя.

У вас також є потенціал для зростання в вашому особистому розвитку, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому домі ідентичності. Це прекрасний час, щоб зосередитися на собі та працювати над тим, щоб домогтися того, чого ви хочете.

Гороскоп на сьогодні для Водолія (20 січня – 18 лютого)

Водолій, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риби, вашому секторі особистої власності. Це відмінний день, щоб насолодитися життям і знайти час для відпочинку. Постарайтеся трохи пригальмувати, щоб насолодитися процесом.

У вас також є потенціал для зростання в вашому минулому, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому домі карми. Задумайтесь трохи більше, ніж зазвичай. Дайте собі час поплакати про минуле, щоб вилікуватися від нього.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби, Місяць проводить день в знаку зодіаку Риби, вашому секторі ідентичності. Ви можете думати про себе менше, ніж мало б бути. Якщо ви багато працювали та будували свою кар’єру так, як повинні, пишаєтеся собою.

У вас також є потенціал для зростання ваших дружніх відносин, оскільки Місяць гармонує з Юпітером у вашому домі зв’язків. Це відмінний день, щоб зв’язатися з людьми з вашої галузі, щоб поділитися інформацією про передові методи роботи або знайти інші способи для різних цілей в Інтернеті.

Схожі статті

Сосиски в тісті тепер готую тільки так: діти беруть їх до школи, а чоловік – на роботу. Фірмовий рецептик

Кожна мама знає напевно – у школі дітям хочеться перекусити не овочами та фруктами, а чимось смачненьким. Приготуйте їм сосиски в тісті за цим рецептом.

Забудьте про класичний крабовий салат: знайшла рецепт “Червоне море” і тепер хочу готувати його кілограмами

Хочеться салату з крабовими паличками, а класичний варіант з яйцями вже набрид? Новий рецепт "Червоне море" приємно здивує своїм свіжим смаком та оригінальною подачею.

Всією родиною підсіли на цю рибку: дуже смачно і просто. Показую, як зі скумбрії зробити справжній делікатес

Приготувати смачну рибу – справжнє мистецтво. Втім, якщо вам хочеться приємно здивуватись, обов'язково спробуйте зробити закуску за цим простим рецептом.