Знаки Зодіаку, які є втіленням веселощів, ранжовані від найбільшого до найменшого

Author name 16 Жовтня 2020 в 16:10

Поділитися статтею

Веселі знаки зодіаку
Веселі знаки зодіаку

Весела людина заспокоїть вас своїм оптимістичним настроєм, енергією і легкою усмішкою.

Ви б віддали перевагу поспілкуватися з кимось, з ким було весело? Очевидно, що веселий завжди буде перемагати.

Але що робить когось веселим? Перш за все, весела людина змушує вас відчувати себе комфортно. Якщо ви завжди на межі, вам не буде весело. Вони не вимагають особливого догляду, тому час, який ви проводите разом, не витрачається на їх драми або потреби.

Весела людина заспокоїть вас своїм оптимістичним настроєм, енергією і легкою усмішкою. Веселі люди майже завжди мають чудове почуття гумору, і якщо вони самі не потішні, вони можуть насолоджуватися гумором інших. Сміх заразний, а сам сміх корисний для тіла і душі.

Веселі люди – це не Деббі Даунер, але вони та не фальшивки – вони щиро оптимістичні. Веселих людей не хвилює, що про них думають інші, і їх не дуже турбує те, що якась дрібниця зруйнує їх репутацію, наприклад, поганий гороскоп. Своєю чергою, вони не засуджують і приймають інших.

У веселих людей є цікаві хобі та інтереси, якими вони захоплені і якими вони хочуть поділитися з іншими. Коли вони знайомлять вас з чимось, що їм подобається, це подарунок. Веселі люди розширюють ваш світ і дозволяють вам бачити речі по-новому.

Весела людина може взяти щось буденне і нудне і зробити це цікавим, а цей талант є не у всіх. Веселі друзі роблять життя кращим, і їм є чим дорожити. Отже, розраховуйте на астрологію найкумедніших знаків зодіаку по ранжирування.

1. ОВЕН (21 березня – 19 квітня)

Овни люблять веселощі. Їм не потрібно мати щось в розкладі, щоб спонтанно пропонувати друзям прогулянку або пригода. Овен любить ризикувати та пробувати нове, і цілком ймовірно, що він спонукає своїх друзів вийти з їх зони комфорту і спробувати їх теж.

Люди-Овни надзвичайно енергійні та мають відмінне почуття гумору. Коли Овен починає сміятися, важко не сміятися разом з ним. Овен не любить все і нічого.

2. СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Стрілець не любить довго залишатися на місці; вони нервують, якщо не займаються новими справами та не знайомляться з новими людьми. Стрільці володіють природним почуттям веселощів і справжнім бажанням досліджувати світ, і їм це подобається.

Вони намагаються не сприймати речі надто серйозно і дуже легковажні. Люди люблять проводити час зі Стрільцями, тому що це завжди весело, і завжди відбувається щось несподіване. Зі Стрільцем ніколи не буде нудно, вони цього просто не дозволять.

3. ТЕРЕЗИ (23 вересня – 22 жовтня)

Ваги – дуже соціальний знак, і всі вони для розваги. Терезам не потрібно бути п’яними або витрачати даремно, щоб танцювати свою дупу або розважатися, але вони не будуть засуджувати вас, якщо це те, що вам потрібно відпустити та добре провести час.

Терези люблять виходити з дому і ходити на концерти, спектаклі та пробувати нові ресторани. Вони ненавидять відчуття, ніби їм чогось не вистачає, тому вони збирають в день стільки задоволення, скільки можуть, і вони щасливі, що їх команда разом з ними.

4. БЛИЗНЮКИ (21 травня – 20 червня)

 ""

Близнюки люблять вечірки – вони люблять веселитися на громадських заходах. Їм подобається спілкуватися з людьми та добре розмовляти.

Близнюкам не потрібно робити все про себе, тому, коли вони розмовляють з кимось, вони насправді слухають, що говорить інша людина, і додають цікаву інформацію. Близнюки, здається, мають природну здатність розважати речі; вони можуть взяти що-небудь звичайне і перетворити це в веселий захід.

5. ВОДОЛІЙ (20 січня – 18 лютого)

Водолії дуже привітні та насолоджуються примхами та особливостями інших людей тому чим більше неакуратна чиясь точка зору, тим краще. Ви відчуваєте себе комфортно з Водолієм і готові відправитися у пригоду, яку він пропонує.

Вони ніколи не бувають надто напруженими або зайнятими, щоб знайти час для розваги. Водолії володіють неймовірною енергією – якщо вони розважаються, немає причин зупинятися, поки не зійде сонце.

6. Лев (23 липня – 22 серпня)

Лев – кумедний знак, і це добре, тому що люди очікують, що вони будуть такими, і тягнуться до них. Леви не надто чутливі, і ви завжди знаєте, де стоїте з ними, тому вони не нападуть на вас, коли ви найменше цього підозрюєте. Якщо їх щось турбує, вони обговорять це з вами за напоєм або піцою. Життя занадто коротке, щоб Лев не міг стримувати образи.

Леви – це ті люди, які можуть увійти в будь-яку кімнату і раптово влаштувати вечірку. Є щось в тому, щоб бути поруч з Левом, що робить все більш сліпучим і приємним.

7. РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Риби можуть бути або неймовірно веселими, або занадто зайнятими, щоб знати про кого-небудь ще. Однак коли вони присутні, вони дуже веселі. Оскільки вони такі креативні, вони завжди придумують нові та цікаві справи. Вони першими випробують нове місце для занять спортом на вулиці або займуться чим завгодно, хто захоплений фітнесом.

Їм потрібен досвід, щоб надихати їх і відкривати незвідане. Рибам найкраще підходить невелика група, а не велика компанія, особливо коли справа стосується розваги.

8. СКОРПІОН (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони розважаються так само як і всі: інтенсивно. Якщо у них з’являється новий інтерес, яким вони захоплені, їх ентузіазм заразливий. Вони, як правило, дуже обережні з людьми, з якими пов’язані, тому не будуть витрачати свій вільний час на скарги на свою другу половинку.

Проблема в тому, що коли Скорпіону боляче, він не злиться, він зводить рахунки, а це не так вже й весело. Поки у Скорпіона все йде добре, з ним весело. Вони кмітливі, мають саркастичним почуттям гумору, яке може кусатися, і загадкові, щоб з ними було цікаво поговорити. Ступінь веселощів, яку демонструє Скорпіон, залежить від його настрою.

9. ТЕЛЕЦЬ (20 квітня – 20 травня)

 ""

Коли Тельці в гарному настрої, вони можуть висвітлити кімнату. Тельці чарівні, дотепні, стильні та потішні, якщо їх щось не дратує. Якщо Телець злиться з якої-небудь причини або відчуває, що він якимось чином вирівняний, це не так весело.

Вони можуть бути впертими та надмірно обережними. Якщо у них дере горло, вони не підуть на вечірку з нагоди дня народження, або якщо трафік виглядає як звір, вони можуть віддати перевагу дивитися Netflix, а не йти в цей мікшер. Вони веселі, але не цілодобово.

10. Козоріг (22 грудня – 19 січня)

 ""

Козероги отримують погану репутацію – вони весь час несерйозні. У них прекрасне почуття гумору, і вони можуть бути дуже веселими. Вони не смиренні хвальки та ніколи б не принизили когось, щоб відчути себе краще. Просто вони завжди прагнуть зробити роботу пріоритетною.

Так, вони явні трудоголіки, які заважають їм розважитися. Якщо ви можете зловити Козорога, який дозволяє собі провести ніч в місті або на вечірці, він буде неймовірно веселим, просто це розвага знаходиться нижче в їхньому списку речей, які їм потрібно зробити.

11. ДІВА (23 серпня – 22 вересня)

Діви веселяться і веселяться, просто вони не кричать в цьому. У них немає бажання доводити всім, наскільки вони веселі, і вони не роблять дурниць в стані алкогольного сп’яніння.

Діви схильні відчувати себе винуватими, якщо їм занадто весело, і це утримує їх від того, щоб розслабитися. Діви тонко потішні, що означає, що вони не беруть участь в бійках, не рвуть машинах інших людей і не роблять з себе дупи. Вони занадто критичні, щоб бути дурними.

12. РАК (21 червня – 22 липня)

Раки – це весело, вони просто не люблять драми. Вони, як правило, дуже чутливі, тому цілком ймовірно, що їхні почуття можуть зачепити на вечірці або світському заході. Якщо хтось скаже щось, що Рак інтерпретує як недобре, це припинить веселощі.

Крім того, Рак не хоче нікого ображати, тому вони, як правило, дуже ввічливі, обережні та кілька стримані.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею