Як рух Меркурія в листопаді 2020 року вплине на ваш знак зодіаку

Author name 2 Листопада 2020 в 18:11

Поділитися статтею

Планета Меркурій
Планета Меркурій

Ось що може очікувати ваш знак зодіаку від закінчення ретроградного руху Меркурія.

Якщо пізніше ви помічали, що речі здаються дивними або проблематичними, можливо, ви вже знаєте, що Меркурій став ретроградним 13 жовтня 2020 року.

Меркурій повернеться прямо 3 листопада – так, завершивши третій і останній ретроградний період 2020 року. Але як це вплине на кожен зі знаків зодіаку і, зокрема, на ваші стосунки?

Ретроградні фази Меркурія, які відбуваються три-чотири рази на рік, відомі тим, що викликають порушення в спілкуванні та уповільнюють нас, змушуючи двічі подумати, перш ніж приймати будь-які важливі рішення.

Цей ретроградний період Меркурія розпочався 13 жовтня в Скорпіоні, потім знову повернувся в Ваги, просячи нас заглибитися і подумати про те, як баланс проявляється в нашому житті.

Оскільки ця планета-обманщик рухається прямо після рідкісної повної синього місяця врожаю на Хелловін, це хороший час, щоб поговорити з вами та зробити важкий вибір. Повірте, ви дізналися всі, що вам призначено, і готові рухатися вперед.

Ось що може очікувати ваш знак зодіаку від закінчення ретроградного руху Меркурія.

Прямий гороскоп Меркурія для кожного знака зодіаку

Овен

Ваша керівна планета, Марс, ще на тиждень ретроградна в Овні, але прямий поворот Меркурія матиме велике значення, Овен.

Дійсно подумайте про почуття, які проявилися на поверхні в останні кілька тижнів, з якими, можливо, нелегко впоратися, але які були необхідні. Навіть якщо ви не відчуваєте себе готовим діяти відповідно до них, пора відкритися і почати ділитися тим, що ви дізналися. Якщо вам потрібно щось переробити, зараз саме час почати діяти.

У найближчі тижні відбудеться ще більше, особливо коли ми почнемо сезон Стрільця, знайомого вогняного знаку. А поки перестаньте вимовляти собі всі причини, за якими це не спрацює.

Телець

 ""

Телець, останні кілька тижнів принесли вам сюрприз або новина, яку ви намагалися зрозуміти.

Ви витратили на це гарний час; ви не поспішайте і занурюєтеся в це, просто не думайте, що ви зможете зрозуміти кожен аспект цих несподіваних життєвих подій. Є шматочки нових шляхів, які неможливо зрозуміти, поки ви не почнете йти по ньому.

Намагайтеся не відкладати на потім, думаючи, що є якесь досконалість або готовність, яких ви можете досягти, перш ніж почати, і замість цього просто зосередьтеся на чомусь невеликому, що ви можете зробити сьогодні.

Близнюки

Енергія Скорпіона – це не те, в чому Близнюки відчувають себе комфортно – занадто багато темряви, занадто багато глибини та виразно недостатньо світла.

Але це добре, тому що змушує задуматися про речі, яких ви іноді намагаєтеся уникнути. Навіть в такі моменти ви можете продовжувати дихати, нагадуючи собі, що відчувати себе некомфортно – це нормально, особливо якщо це веде вас за межі вас самих і ця голова занадто захоплена.

Коли Меркурій повертає прямо, почніть практикувати довіру і відкрийте для тих, хто може допомогти вам на цьому новому шляху. Вам не потрібно все міняти відразу, але вам потрібно почати довіряти собі та діяти відповідно до того, що ви відчуваєте.

Рак

Рак, можна сказати, що ти не знаєш.

Це нормально – цінувати та цінувати мир, який ви збудували для себе. Що недобре, так це використовувати це як спосіб уберегти себе від життя або утримувати людей трохи далі від страху, що їм заподіють біль.

Ці останні кілька тижнів були зануренням в те, що вас найбільше лякає, особливо в стосунках і ослабленні пильності. Але якщо він чогось вас навчив, так це того, що ви не тільки можете пройти через все, але і вже пройшли.

Ви той, хто створює це безпечний простір, це відчуття дому. Це означає, що незалежно від того, де ви знаходитесь або через що ви проходите, ви можете пройти через це і не допустити, щоб увесь інший світ розвалився.

Лев

Лев, ви – один зі знаків, які найбільше дізналися під час ретроградного Меркурія, особливо про те, хто ви та чого дійсно хочете.

Коли ми встаємо на шлях новизни та пізнання, ми зазвичай виявляємо, щось, що, як ми думали, ми хотіли, насправді нам більше не потрібно. Ми дізнаємося, що правила, за якими ми діяли, більше не вірні, і ми повинні бути досить хоробрими, щоб викинути все на новий рівень в нашому житті.

Ви готові до цього. Ви готові проявити сміливість, відпустити та сказати все, що зберігали в собі останні кілька місяців. Довіряйте своїм почуттям і намагайтеся не сперечатися з собою, тому що ви ніколи не виграєте.

Діва

 ""

Прийшов час прийняти безладні почуття, з якими ви зазвичай ненавидите мати справу, Діва.

Прийміть реальність, що не всі та не все помістяться в ваші маленькі коробочки, але це нормально. Поки ви знаєте, хто ви, не має значення, контролюєте ви всі частини свого оточення чи ні. Запам’ятавши це, ви зможете повернутися до того, що потрібно носити з собою, а що ні.

Енергія Скорпіона допомагає вам не тільки бачити правду, а й розуміти, що бути справжнім – це цінність. Усвідомлюючи це, ми зціляємо себе, що і є істинною силою Діви.

Ваги

Ваги, коли Меркурій обертається прямо у вашому знаку, це приверне увагу до всього, що порушує баланс у вашому житті – і значною мірою.

Це можуть бути різні області вашого життя або навіть рівень взаємної енергії, яку ви отримуєте від тих, хто присутній у вашому житті. Протягом останніх декількох тижнів все піддавалося ретельній перевірці, так що тепер завдання полягає в тому, щоб не перевантажуватися тим, з чим вам доводиться мати справу. По одному.

Почніть з того, що ви відчуваєте, з того, що є найважливішим, зі своєю правди, а потім дозвольте собі внести зміни та рухатися повільно. Не дозволяйте собі боятися; це те, що ви хотіли.

Скорпіон

Навіть якщо у тебе є скелети, з якими ти не хочеш мати справу, тепер тобі доведеться, Скорпіон.

Коли ви відчуваєте те, що ви заохочуєте робити інших, це не весело, але це шлях вперед. Ви не зможете домогтися такої щасливого життя, якщо не подбаєте про речі, які нависають над вашою головою.

Ви провели багато часу у своїй голові, не знаючи, зійдете ви з розуму або, нарешті, все ясно бачите. Тепер ви можете бути впевнені, що це останнє.

Але частково це віра в те, що інші можуть вас зрозуміти. Чи не ваша робота змушувати людей розуміти вас, просто вірте, що ці люди готові. Чи не розшифровуй свою магію для всіх; замість цього нехай це буде барометром того, чи повинні вони взагалі бути у вашому житті.

Стрілець

Не так вже й погано дізнатися, що в тебе таке глибоке, дивовижне серце, Стрілець. Ви зіткнулися з деякими серйозними почуттями за останні кілька тижнів, і це добре. Але тепер копиці глибше.

Як би ви не старалися запобігти розкриттю правди, вона все одно буде. Так що замість того, щоб постійно перебувати в режимі відновлення, просто нехай все бовтається. Перестаньте турбуватися про те, як все звучить або що думають інші, і просто дотримуйтеся того, що ви знаєте краще за все: свою правду.

Іноді ви міцно чіпляєтеся за ті структури підтримки, які, на вашу думку, створюють вашу свободу, і водночас саме ті речі крадуть її у вас. Не бійтеся відпускати речі, спалити їх або повністю перезапустити. Ви будете раді, що зробили це, коли почнеться сезон.

Козоріг

 ""

Не бійся бути собою або створювати хвилі, Козоріг. Ви не можете керувати світом і не можете ігнорувати правду, як би ви не старалися.

Останні кілька тижнів дійсно розкрили правду про ситуації та людей, а й про вас самих. Чи не ховайся від темряви, яку навів Скорпіон.

Так що, якщо у вас є тіньова сторона? Всі ми робимо. Так що, якщо ви зробили помилки? Чи шкодуєте? Хороший. Ви чогось навчилися, так що тепер зробіть що-небудь з цими знаннями.

Зараз не час надягати шори та не бачити того, що є насправді, тому що на цей раз це не спрацює. Коли ми перейдемо до астрології 2021 роки, ви дійсно відчуєте обмеження в будь-яких сферах свого життя, де ви чините опір росту, тому краще відпустити зараз, ніж тягнути.

Водолій

Навіть ви, маленький бунтар, наткнулися на деякі істини за останні кілька тижнів – одна з яких може полягати в тому, що незалежно від того, наскільки ви незалежні, ви все ще жадаєте, щоб хтось повернувся додому – це нормально.

Водолій, обійміть себе з усіх боків. Справа не в необхідності доводити світові свою точку зору або підтримувати цю броню; замість цього просто будь собою. Дозвольте собі змінитися, і, найбільше, якщо ви не хочете, щоб інші заганяли вас в кут, перестаньте робити це з собою.

Ви можете бути всім. Ви всі речі. Вдихни в це. Насолоджуйтеся цим, а потім створюйте приємну для себе життя. Ти заслуговуєш це.

Риби

Приємно поринути в темряву, Риби.

Останні кілька тижнів були цікавими. Ви подолали деякі зі своїх найбільших страхів і на цей раз змогли поговорити про них, замість того щоб тікати від них. Відмінно спрацьовано! Це показник зростання, так що пишаєтеся собою.

Це не означає, що з цього моменту все буде легко, але це означає, що ви піднялися на цю гору. Переконайтеся, що ви не забули про це, коли знову спрацює тригер.

Віддайте собі належне за те, що ви говорите від душі та те, що ви зазвичай боїтеся сказати. Не будьте нетерплячі, просто дайте всім і всьому час і продовжуйте бути вірними вам, кажучи те, що вам потрібно сказати, коли це станеться, і мовчіть в ті моменти, коли це необхідно.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею