Майбутнє стрімко наступає: ШІ здатний створювати рецепти пива

Author name 20 Жовтня 2020 в 10:10

Поділитися статтею

Штучний інтелект
Штучний інтелект

Звичайно, це явно не те, для чого людство придумало штучний інтелект, однак навіть це відкриття є цілком цікавим.

Яким же чином відбулося відкриття?

Штучний інтелект вперше в світі самостійно придумав рецепт пива, проаналізувавши для цього вже 157 тисяч існуючих рецептів для виготовлення алкогольного напою. Таким чином, в Швейцарії місцева пивоварня MN Brew вже встигла приготувати пиво за рецептом, який придумала не людина. Хіба це не дивно?

В цілому, тим, кому пощастило вже його спробувати, дуже сподобався напій – за їхніми словами, в пиві переважають цитрусові смакові нотки, воно більше фруктове і легке, проте від цього не менш прекрасне. Скуштувати його можна буде, звернувшись до марки Deeper, адже саме під цим брендом пиво і планують випускати.

виробництво пива
Виробництво пива

Створено його було в процесі дослідження вчених з Університету Люцерна і компанії-розробника програмного забезпечення Jaywalker Digital. Спеціальний алгоритм «Brauer Al» провів аналіз 157-ми тисяч вже наявних рецептів, ретельно вивчив пропорції інгредієнтів і принципи створення пива в цілому. Один з учених, Марк Браво, зазначив, що штучним інтелектом буде набагато зручніше і швидше вносити різноманітність в ресторанну індустрію, адже його генерація рецептів завдяки більш швидкісному і детальному аналізу значно випереджає людську.

Виробництво пива однак не зміниться – хоч рецепт і придумує машина, але варити сам напій будуть звичні всім люди на звичних всім заводах, а після розподіляти за звичними всім пляшках. Можливо, в майбутньому слід задуматися про перехід на повну автоматизацію всіх процесів – таким чином набагато підвищиться продуктивність, ефективність і точність виробництва.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею