Новий штам коронавірусу знайшли в Британії: інші країни Європи вже в небезпеці

Author name 21 December 2020 в 11:12

Поділитися статтею

У світі виявлено новий штам коронавірусу
У світі виявлено новий штам коронавірусу

У Великобританії виявлений новий штам коронавірусу, який може передаватися швидше. Випадки зараження мутованим COVID-19 зафіксовані і в інших країнах Європи.

Вперше новий штам виявили ще у вересні, однак віруси мутують постійно. Проте вже до листопада у близько 25% заражених лондонців була виявлена саме ця мутація, а до середини грудня їх кількість зросла до 65% і продовжує зростати далі. Саме тому даний варіант Ковід-19 привертає особливу увагу вчених.

Мутации коронавируса
Мутації коронавірусу

Головні відмінності нового штаму

Передбачається, що він легше передається від людини до людини і може поширюватися швидше, хоча доказів того, що він протікає важче, на даний момент немає.

Разом з тим, у всьому світі виникло занепокоєння після прес-конференції прем’єр-міністра Британії Бориса Джонсона, який заявив, що ситуація в країні різко почала погіршуватися. Також цей різновид коронавірусної інфекції зафіксований в Нідерландах, Данії, Італії та в Австралії.

коронавірус
Пандемія COVID-19

З понеділка 21 грудня такі європейські країни, як Швейцарія, Чехія, Латвія, Німеччина, Болгарія і Франція закривають авіасполучення з Великобританією.

Експерти BBC повідомляють, що подібні мутації траплялися і раніше, а вперше виявлений коронавірус в Ухані не той, який зараз фіксується по всьому світу.

Маска стала обязательным атрибутом каждого
Маска стала обов’язковим атрибутом кожного

Лабораторні дослідження показують, що нові структурні зміни COVID-19 збільшують його інфекційність вдвічі. Крім того, лікування хворих цим штамом за допомогою переливання крові вже перехворілих ковідом пацієнтів стає менш ефективним, а ось вакцини, що розробляються, ефективними будуть тільки в разі, якщо вчені не упустять з уваги черговий ряд мутацій.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею