Жінка, шукаючи усамітнення від своєї сім’ї пристосувала старий сарай під ідеальне і красиве приміщення для себе

Author name 3 April 2020 в 11:04

Поділитися статтею

А для щастя так мало потрібно!
А для щастя так мало потрібно!

Англійка Соня Вотер протягом всього свого життя займалася тільки чоловіком і своїми дітьми. Собі вона приділяла мало часу. А іноді так хотілося залишитися наодинці і помріяти, щоб ніхто не заважав.

Англійка Соня Вотер протягом всього свого життя займалася тільки чоловіком і своїми дітьми. Собі вона приділяла мало часу. А іноді так хотілося залишитися наодинці і помріяти, щоб ніхто не заважав. Все таки життя у неї було непросте.

За все життя вона не організувала собі місце, де б їй було добре і затишно. Сама вона не змогла б переробити сарай і тому попросила чоловіка, щоб він їй в цьому допоміг. На подив чоловік погодився і почав енергійно втілювати її мрію в життя.

Коли все було закінчено, внутрішність сараю потрібно було обставити. Соня поставилася до цього з душею.

Витративши 1300 доларів, жінка придбала все необхідне на блошиному ринку. Вона вибирала все сама і купувала, що їй сподобалося.

Люди, які їй продавали старі речі і меблі, дізнавшись для чого вони їй потрібні – камін і канделябри віддали просто так без грошей.

Після того, як вона все обставила – вийшло затишне місце для неї. Сусіди і чоловік оцінили працю і дизайн Соні. Тепер у неї в “особняку” багато відвідувачів і вони прекрасно проводять час за душевними бесідами і чаєм.

У більшості випадків Соня приймає в гості тільки жіночу компанію.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею