(Фото) Найтовстіша хлопчик в світі демонструє струнку статуру після зміни способу життя

Author name 25 Лютого 2021 в 21:02

Поділитися статтею

Арья Пермана
Арья Пермана

Найтовстіший хлопчик у світі схуд більш ніж на половину своєї ваги після того, як йому наклали бандаж для шлунка, а також після жорсткої дієти.

Арья Пермана, якому зараз 14 років, демонструє свою нову тріммерную фігуру після того, як йому вдалося позбутися 17 каменів за допомогою шлункового бандажа і перегляду свого способу життя. Про це сообщив Mirror.

Найтовстіший хлопчик у світі схуд більш ніж на половину своєї ваги після того, як йому наклали бандаж для шлунка, а також після жорсткої дієти та режиму фізичних вправ.

Підліток одного разу схилив чашу терезів на здоровенних 30 фунтах, коли йому було 11 років, і вперше опинився в центрі уваги засобів масової інформації у віці дев’яти років, коли він важив понад 20 фунтів.

Юнак, який живе в маленькому селі на Західній Яві, Індонезія, був настільки великим, що йому доводилося приймати ванну в відкритому басейні, оскільки він не міг нормально митися.

Його хворобливе ожиріння зробило несамовитий вплив на його здоров’я і самопочуття, оскільки він не міг ходити в школу, тому що йому стало важко дихати, пройшовши всього кілька кроків.

Його величезна фігура також означала, що він не міг поміститися ні в якому одязі, тому він проводив дні в саронгу і їв нездорову їжу, включаючи свою улюблену локшину швидкого приготування.

За останні три роки йому зробили операцію бандажованого шлунка, змінив свій раціон і почав тренуватися, щоб скинути дивовижний 231 фунт, повідомляє The Sun.

Пройшли ті часи, коли Айра ледь міг зробити кілька кроків, оскільки тепер він ходить 3 км в день, грає в баскетбол та інші види спорту.

Завдяки своїй фігурі він тепер може лазити по деревах і вперше отримав задоволення від їзди на мотоциклі.

 "Арья

Айра також міг ходити в школу до того, як вона була закрита через пандемію.

Він сказав: “У 2015 році я не очікував, що все це можливо, інакше я зможу схуднути. Тепер стало краще, так по-іншому”.

На додаток до жування локшини швидкого приготування Айра також любив ковтати колу і зазвичай їв достатньо їжі кожен день, щоб нагодувати двох дорослих.

Його безпорадна мама Рокая, 39 років, і її чоловік-фермер Аді Соматр, 50 років, були настільки стурбовані його здоров’ям, що змусили його сісти на строгу дієту, щоб стримати здуття живота.

Дієтологи змусили Айру поміняти рис, рибне каррі, яловичину, овочевий суп і темпі – традиційну соєву корж – в обмін на фрукти та овочі.

Замість того щоб сидіти вдома і є весь день, Айре було наказано щодня ходити, а також займатися спортом і плавати.

Але після цього йому не вдалося схуднути.

Доктора зробили баріатричну операцію Айре після того, як з’явилося жахливе відео з ним.

Операція допомогла Айре схуднути за 186,4 до 169 кг всього за три тижні.
Айра зараз займається спортом і їсть здорову їжу

Доктор Хенді Уінг, хірург, який проводив операцію, сказав, що вони зменшили розмір його живота, так що він не міг кожен в такій мірі, і результат дозволив Айре “жити, як інші діти, і займатися звичайною діяльністю”.

Він пояснив: “Ми зробили форму банана, і його живіт був на 30 відсотків від початкового розміру “.

14-річний хлопець теж повернувся в школу.
Арья сповістив про свій новий образ життя, який містить зміну його звичок сну через неймовірну втрату ваги.

Він також втратив кілька ярдів зайвої шкіри.

Він сказав: “Раніше, з 2015 по 2016 рік, я спав о 4 годині ранку і прокидався о 15 годині, а тепер сплю о 22 годині “.

Тепер підліток насолоджується триразовим здоровим харчуванням, яке включає рис, темпі, тофу і смажене курча, після поступового скорочення порцій, щоб допомогти йому скинути зайві кілограми.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею