(Відео) Лебеді нарешті возз’єдналися після місячної розлуки в чарівному відео

Author name 26 February 2021 в 17:02

Поділитися статтею

Возз'єднання лебедів
Возз’єднання лебедів

Лебеді, що утворюють сердечко любові, є частиною ритуалу залицяння та означають, що у лебедів є супутниця на все життя.

Улюблені лебеді нарешті возз’єдналися після місячної розлуки в чарівному відео
RSPCA возз’єднала лебедів Бонні та Клайда після того, як одного з птахів довелося терміново підлікувати їй ногу.

Бонні була врятована RSPCA після того, як перехожий помітив, що у неї травма ноги. RSPCA викликали до озера в селі Уічвуд, недалеко від Кру, і Бонні негайно відправили в Центр дикої природи Стейпла-Грейндж, щоб про неї подбали.

Вона була розлучена зі своїм відданим другом Клайдом на місяць, поки ветеринари повернули її здоров’я.

У зворушливому відео показано, як Бонні підпливає до Клайду, коли вони, нарешті, возз’єднуються. Вони швидко роблять любовне сердечко зі своїх довгих шийок як символ своєї любові.

Чи Стюарт, менеджер центру RSPCA Stapeley Grange, сказав: “Любов витала в повітрі, коли ми випустили Бонні назад на волю.”

“Коли її відпустили, вона кинулася до свого партнера, і майже відразу пара зі своїми довгими шиями зробила форму любовного серця. Це був прекрасний момент!”

Лебеді, що утворюють сердечко любові, є частиною ритуалу залицяння та означають, що у лебедів є супутниця на все життя.

Г-н Стюарт додав: “На жаль, нога Бонні протягом деякого часу була сильно деформована через стару травму, що означає, що вона завжди буде кульгати, і в результаті у неї, ймовірно, в якийсь момент розвинеться хронічний артрит “.

Однак Бонні – дуже улюблений член парку, і про неї добре піклуються. Вона буде знаходитися під щоденним наглядом, щоб можна було швидко виявити будь-які проблеми.

Бонні близько 20 років, що перевищує середню 10-річну тривалість життя лебедя. Тому, попри стан ноги, вона дуже добре справляється для свого віку.

порятунок
Порятунок

Співробітник служби захисту тварин RSPCA Стів Уікхем очолив порятунок Бонні. Він сказав: “Це був непростий порятунок, бо самка лебедя була досить наполегливою, тому треба буде чотири члени нашої команди рятувальників на воді, щоб доставити її в безпечне місце на двох рятувальних плотах. Як тільки ми висадили її на сушу, було очевидно, що її нога викривлена, тому я так рада, що наш центр дикої природи зміг подбати про неї та повернути її. ”

Як відомо, лебеді утворюють моногамні зв’язки, які тривають довгі роки, а деякі – і все життя. Однак якщо один з них помирає, що залишився лебідь зазвичай знаходить нову пару. Лебеді також “розлучаться “, якщо сезон розмноження був невдалим. Цікаво, що самки лебедів зазвичай знаходять собі пару швидше, ніж самці, і, як правило, вибирають більш молоду особину.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею