(Відео) Дитина сказала, що у нього в вусі олівець, але доктор витягнув дещо гірше: всі подробиці

Author name 12 April 2021 в 15:04

Поділитися статтею

Хлопчик малює олівцем
Хлопчик малює олівцем

При детальному обстеженні олівця не виявилося. Однак лікар знайшов у вусі дитини невеликий металевий предмет схожий на кульку.

Діти бувають такі непередбачувані, особливо в дитячому віці. Вони можуть грати та самі собі, щось пошкодити, а іноді засунути в ніс або в рот, таке, що потім доводиться звертатися до лікаря.

Так один хлопчик повідомив своїм батькам, що нібито засунув собі в вухо олівець. Мама подивилася, але нічого не побачила і подумала, що син засунув у вухо шматок олівця, якого не видно. Вона відразу ж звернулася в лікарню до лікаря. Лікар уважно оглянув хлопчика, але олівця в вусі не помітив. Досвідчений лікар знав, що діти примудряються засунути собі різні предмети в отвори тіла. Тому він вирішив конкретно обстежити вухо дитини.

При детальному обстеженні олівця не виявилося. Однак лікар знайшов у вусі дитини невеликий металевий предмет схожий на кульку. Річ у тому, що дитина вже тиждень відчував дискомфорт у вусі. Коли лікар витягнув кульку, то при найближчому розгляді це виявилася невелика кругла батарейка, який хлопчик тиждень тому засунув собі в вухо. Навіщо він це зробив незрозуміло.

 "В "
Маленька батарейка

Батарейка в вусі дитини стикалася з вушної мембраною і могла пошкодити її. Добре, що вже є методи діагностики і терапії, які дозволили доктору привести в нормальний стан вухо дитини.
Бувають і інші випадки з дітьми. Ви можете про них дізнатися на відео, яке представлено нижче.

Подивіться і самі переконаєтеся які бувають неймовірні випадки в житті дітей і як лікарям доводиться розв’язувати ці питання. Деяким батькам це відео буде корисно і вони можуть проконсультувати своїх дітей, що не можна робити.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею