(Відео) Дівчина пішла в салон краси і знайшла сина: малюка кинули на вулиці

Author name 14 Квітня 2021 в 20:04

Поділитися статтею

Марина
Марина

Марина пошкодувала його і принесла хлопчикові їжу і гарячий чай. Коли вона поверталася через час тією ж дорогою, то побачила, що хлопчик не пішов.

Доля непередбачувана і може життя обернутися так, що людина і не підозрює що так може бути.
Молода дівчина Марина не збиралася найближчим часом заводити дітей. До того ж вона зібралася відпочити на морі.

Для цього потрібно було привести себе до ладу і вона вирушила в найближчий салон краси. Коли Марина вийшла з салону то вже був вечір і вона побачила хлопчика років 6, який сидів біля магазину. Було вже холодно і дівчина запитала у нього, що він тут так пізно робить.

 "В "
6 річний хлопчик

Хлопчик відповів, що чекає маму. Однак Марина пошкодувала його і принесла хлопчикові їжу і гарячий чай. Коли вона поверталася через час тією ж дорогою, то побачила, що хлопчик не пішов. Тоді Марина розпитала де він живе, викликала таксі та відвезла його додому. Однак там виявилася нетвереза жінка, яка з невдоволенням забрала хлопчика у квартиру.
На наступний день історія повторилася. Хлопчик знову сидів на тому, же місці. Коли Марина знову відвезла його додому, то там нікого не виявилося. Сусідка сказала, що це була не його мама, а сестра його мами. Вони з чоловіком продали квартиру і поїхали, кинувши малюка.

Марина забрала хлопчика до себе і потім зателефонувала в соціальну службу і його на наступний день забрали в притулок. Але на душі дівчини було неспокійно, і вона поїхала до притулку подивитися як відчуває себе малюк. Він зрадів їй.

Марина зрозуміла, що прив’язалася за цей короткий час до хлопчика і не знала, що робити. Що зробила дівчина? Про це ви дізнаєтесь, коли подивіться відео нижче.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею