Невістка не хотіла доглядати за хворою свекрухою – немає заповіту: подивіться, що придумала бабуся (Відео)

Author name 12 Травня 2021 в 12:05

Поділитися статтею

Старий район міста
Старий район міста

Лікарі діагностували зміщення диска в хребті. Надію Василівну незабаром виписали та вона поїхала додому. Однак ходити вже не могла і зателефонувала синові.

Літня жінка Надія Василівна збиралася в п’ятницю сходити на базар і скупитися на цілий тиждень. День почався як звичайно. На базарі вона любила купувати домашні продукти, а поруч був магазин, де вона докуповувала інше.

Вона робила покупки в п’ятницю, щоб не товпитися з усіма в автобусі в неділю, коли багато людей.
Як завжди, Надія Василівна сходила на базар і зайшла у свій улюблений магазин, скупилася і вийшла з магазину. Але раптом вона відчула гострий біль в спині. Наче ножем різонули.

Вона зупинилася і передихнула. Думала, що важка сумка і тому їй стало боляче. Однак біль не проходила.
Надія Василівна насилу добралася до квартири. А коли нахилилась за сумкою перед дверима, то не змогла розігнутися. Хотіла до сусідки подзвонити, але оступилася і впала.

Старий будинок

Прийшла до тями тільки в лікарні, її побачили сусіди, коли вона лежала на майданчику і викликали швидку допомогу. До лікарні зателефонував син і привітав її з днем народження, а приїхати не зміг – готувався до відрядження.

Лікарі діагностували зміщення диска в хребті.
Надію Василівну незабаром виписали та вона поїхала додому. Однак ходити вже не могла і зателефонувала синові, щоб він приїхав. Однак він з дружиною збирався на відпочинок і не було на це часу. Тоді Надія Василівна попросила дочку сусідки, щоб вона з нею доглядала. Через час вона вирішила відписати їй квартиру.

Потім доньці сусідки потрібно було на час виїхати та Надія Василівна попросила знову сина, щоб вони з невісткою приїхали та пригледіли за нею і сказала, що відписала квартиру доглядальниці. Адже син дуже заможна людина і йому ця квартира погоди не робить.

Син розлютився, а невістка сказала, що якщо не їм квартиру вона відписала, то нехай сама за собою і доглядає.
Що сталося далі і як надійшла бабуся, ви можете побачити, подивившись відео нижче.

https://youtu.be/3ZGOFlQK4vk

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею