(Відео) Стіл з колоди своїми руками – такого ви ще не бачили

Author name 6 August 2021 в 18:08

Поделитесь этой статьей

Потужний, надійний стіл!
Потужний, надійний стіл!

Нижче представлено відео як зробити стіл з колоди – надійний і на століття!

Зручне місце, де можна посидіти та поїсти, необхідно в будь-якому будинку. Щоб з’ясувати, що робить обідній стіл хорошим, ми взяли інтерв’ю у майстри-реставратора меблів, дизайнера інтер’єрів і ще чотирьох галузевих експертів, прочитали десятки статей і переглянули сотні столів в Інтернеті (і 50 – особисто).

Гід для покупця допоможе вам визначити правильний розмір, форму і стиль столу для вашого приміщення, а також те, що матеріал і конструкція столу можуть сказати вам про його довговічності. Магазини рекомендують столи, які, на нашу думку, пропонують виняткове поєднання якісних матеріалів, міцній конструкції, привабливого дизайну і хорошої ціни.

Можливо ви вибрали невеликі столики на два-чотири людини, відкидні столики для квартир і гідною їдальнею моделі, розраховані на 10 осіб. Є варіанти столів для домовласників, наймачів, сімей з дітьми, які схильні до руйнування, і всіх, хто може бути не готовий купити свій “назавжди” стіл.

Стіл – на століття!

Звичайно, ви завжди можете витратити великі гроші на придбання столу, але професіонали, з якими ми говорили, зійшлися на думці, що за більш ніж 1000 доларів ви часто платите за торгову марку або більш дорогі матеріали. Більшість столиків виготовлені з масиву дерева або високоякісного шпону, але є столи з мармуру, скла і металу.

Незалежно від того, купуєте ви новий або старий, в Інтернеті або в магазині, мета – принести додому стіл, який буде відповідати вашому способу життя на довгі роки.

Нижче представлено відео як зробити стіл з колоди – надійний і на століття!

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей