«Тепер ти поплачь». Дівчина помстилася своєму хлопцеві надіславши йому тонну цибулі

Author name 22 May 2020 в 16:05

Поделитесь этой статьей

Месть за измену
Помста за зраду

Дівчина вирішила, що якщо вона страждає і плаче, то чому б не заплакати і її екс-бойфренда.

Китайська дівчина оригінально помстилася своєму колишньому хлопцю. Нею було замовлено 1000 кг цибулі. Його вона направила, щоб хлопець також плакав як і вона коли вони розлучилися і він заподіяв їй душевний біль.

Китайські журналісти з’ясували чому вона так вчинила. Про те, що хлопець зраджує їй (прізвище дівчини Чжао), вона зрозуміла, коли прочитала телефонну переписку з її суперницею.

Коли вона розлучилася зі своїм хлопцем, то деякий час не могла прийти в себе і часто плакала, особливо вночі. Вона дізналася, що її колишній хлопець почувається нормально, совість його не мучить і він насолоджується життям з іншими дівчатами.

Помста, яку вона придумала, відрізнялася оригінальністю і логічно була правильною. Дівчина вирішила, що якщо вона страждає і плаче, то чому б не заплакати і її екс-бойфренда. Купивши тонну цибулі за 1000 юанів (3760 грн.), Вона замовила перевізника і автомашина відвезла цибулю за адресою де проживав її колишній хлопець. До тонні лука вона доклала записку: «Я плакала три дні, тепер твоя черга».

 ""

Через п’ять годин вантаж прибув за призначенням.

Як відреагував її колишній бойфренд, журналісти не знають. Однак дівчина заспокоїлася і відчуває себе добре і у неї з’явився інтерес до життя.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей