(Фото) Бродячі кішки дотримуються дистанції при карантині, займають кругові знаки на ринку

Author name 27 May 2020 в 17:05

Поделитесь этой статьей

Кішки дотримуються дистанції при карантині
Кішки дотримуються дистанції при карантині

Фотографії кішок, що діють соціально відповідально, привернули увагу інтернет-користувачів, і люди похвалили їх за дисциплінованість.

Очевидно, що кішки добре дотримуються правил і норм карантинного коронавируса (хоча ми знаємо, що їм просто подобається сидіти всередині кіл). І тут ми подумали, що вони заколотники в глибині душі. Була помічена група бездомних кішок, що займають маркери соціального дистанціювання на тротуарі на одній ринкової вулиці Кесон-Сіті на Філіппінах.

 ""

Білі кола, намальовані на землі, призначені для того, щоб допомогти людям триматися на відстані не менше 1 метра один від одного і зменшити поширення Covid-19. Фотографії кішок, що діють соціально відповідально, привернули увагу інтернет-користувачів, і люди похвалили їх за дисциплінованість. На відміну від деяких людей, які можуть подумати, що пандемія не має до них ніякого відношення.

 ""

Подивіться симпатичні фотографії Колін Джойс Акіно, яка зняла фото кішок. Так, і якщо ви хочете, щоб більше тварин діяли відповідально і навчили людей, як правильно вести соціальну дистанцію, подивіться наш пост про це прямо тут.

 ""

 ""

Колін Джойс Акіно опублікувала фотографії бездомних кішок, що сидять усередині маркерів соціального дистанціювання на тротуарі в Кесон-Сіті

Кішки залишалися в колах близько 10 хвилин. Ця група кішок зазвичай приходить сюди в пошуках їжі.

 ""

Світ дізнався про кішок, які люблять кругові мітки, після того, як місцева Колін з Кесон-Сіті опублікувала фотографії, які вона зробила на своєму акаунті в Facebook. Саме тоді захоплюючі фото стали вірусними і навіть були показані в новинах.

 ""

Колін сказала, що коли вона вперше побачила, що кішки займають кола, вони залишалися там близько 10 хвилин. Вона подумала, що це так дивно, і вирішила зробити кілька фотографій. «Я зробив фотографії 10 травня, і ці кішки просто бродять по громадському ринку, де знаходиться наш овочевий магазин. Це був перший раз, коли я побачив кішок, що сидять в колах », – сказала вона.

За словами Колін, вона не очікувала, що її фотографії стануть вірусними. «Я просто розмістила їх, тому що знайшла приємним контент для спільного використання в соціальних мережах». Вона додала, що коли вона зробила фотографії, в її місті був введений розширений карантин спільноти (він же ECQ). «Але зараз він знаходиться під Extreme ECQ. І люди тут дотримуються правил », – сказала вона.

 ""

Кішки продовжують повертатися в пошуках їжі

«Я була така схвильована, що сфотографувала їх», – сказала вона також місцевим ЗМІ. За її словами, ці особливі кішки – бездомні, які продовжують повертатися в одне і те ж місце в пошуках їжі.

Хоча нам подобається думати, що кішки безмовно насміхаються над нами, показуючи нам, як правильно дотримуватися карантинні правила, насправді котячі люблять перебувати всередині кіл і квадратів. Це інстинкт виживання.

Бихевиорист Кішки Мішель Нагель Шнайдер з Клініки Поведінки Кішки сказав, що кішок тягне в замкнуті простору, тому що приховування є одночасно і інстинктом хижака і відрази хижака.

«У природі вони будуть ховатися від хижаків у вирізаному пні. Вони також будуть ховатися в цьому ж пні, щоб влаштувати засідку своєї здобичі як частина їх природного переслідування і хижого поведінки », – сказала вона. «Розміщення себе в колі дало б кішці почуття захищеності і, по крайней мере, в їх умах, збільшило шанси на виживання».

Птахи, також дотримуються дистанції при карантині.

 ""

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей