Навальний при смерті: зняли з літака і відправили в реанімацію

Author name 20 Серпня 2020 в 08:08

Поділитися статтею

Олексій Навальний прийшов в себе
Олексій Навальний прийшов в себе

Літак, на якому засновник антикорупційного фонду слідував з Томська в Москву, був змушений екстрено приземлитися в Омську через Навального.

Олексія Навального зняли з літака і госпіталізували. Стан політика і громадського діяча важкий, його відправили в реанімацію. Про це поінформувало офіційний джерело – його прес-секретар Кіра Ярмиш.

Олексій Навальний
Олексій Навальний

Зараз відомо, що політичний опозиціонер перебуває в реанімації без свідомості. У центральній лікарні невідкладної допомоги міста Омська факт надходження до них такого пацієнта підтвердили. Також працівники медичного закладу уточнили, що прибув з аеропорту пацієнт лежить в токсікореанімаціі.

Прес-секретар блогера висунула версію, що Олексія Навального могли отруїти токсичною речовиною, доданою в чай.

«Лікарі кажуть, що токсин швидше всмоктався через гарячу рідину. Рік тому, коли Олексій сидів у спецприймальнику, його отруїли. Очевидно, зараз з ним зробили те ж саме », – пише Кіра Ярмиш.

Відзначимо, що це вже не перший можливий замах на одіозного блогера і антикорупціонера. У минулому році він вже потрапляв до лікарні через сильну алергію, проте джерело алергену так і не знайшли.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею