Релігійні свята і важливі дати в квітні 2021 року

Author name 17 Березня 2021 в 21:03

Поділитися статтею

Весна!
Весна!

Православні християни набагато суворіше дотримуються посту під час Великого посту, вважаючи, що регулярний пост є критично важливою дисципліною для духовного зростання.

Церковні свята у квітні 2021 року

7 квітня – Благовіщення Пресвятої Богородиці
25 квітня – Вербна неділя

поминальні дні

3 квітня – Субота 3-го тижня Великого посту
10 квітня – Субота 4-ї седмиці Великого посту

15 березня – 1 травня – Великий піст

Що таке пост і як його дотримуються?

За християнським календарем Великий піст – це 40-денний період з Попелястого середовища до Великодня. Коли він вперше був помічений в четвертому столітті, його увага була зосереджена на самоаналізі та самозречення при підготовці до Великодня, і християни використовували пост (утримання від їжі) в перші роки як наочну демонстрацію цього процесу.

Протягом століть християни послабили деякі строгі правила поста. Сьогодні пісними днями вважаються тільки Попільна середа, Страсна п’ятниця і все п’ятниці Великого посту. У ці дні католикам старше 14 років заборонено їсти м’ясо. (Історично ця практика була покликана допомогти об’єднати людей, які могли дозволити собі м’ясо з бідними людьми, які не могли). Крім того, в Попільну середу і Страсну п’ятницю люди у віці від 18 до 59 років повинні їсти тільки один повний обід і два невеликих прийомів їжі.

в
Великий піст

Православні християни набагато суворіше дотримуються посту під час Великого посту, вважаючи, що регулярний пост є критично важливою дисципліною для духовного зростання. М’ясо, молочні продукти і яйця (які історично вважалися більш розкішними продуктами, ніж звичайний хліб) заборонені, з деякими додатковими обмеженнями в певні дні. Вони можуть їсти тільки рибу (яка історично вважалася менш розкішної, ніж червоне м’ясо) у свята Благовіщення і Вербної неділі.

На додаток до утримання від їжі, Великий піст часто є часом, коли християни відмовляються від чогось приємного (приділяючи особливу увагу самозречення), будь то шоколад, м’ясо або кави.

Деякі конфесії (наприклад, англіканські та єпископальної) дотримуються Великого посту, але багато протестантських церков надають менше значення пісному часу, ніж окремим святим днях, попереднім Великодня.

Що їсти під час посту

В Попільну середу і Страсну п’ятницю православні постять, тобто їдять менше, ніж зазвичай. Більшість дорослих відмовляються від перекусів і зазвичай їдять тільки один основний приймання їжі та два невеликого прийому їжі протягом дня. Крім того, в Попільну середу, Страсну п’ятницю та всі п’ятниці під час Великого посту дорослі католики старше 14 років утримуються від вживання м’яса. У ці дні не можна їсти баранину, курку, яловичину, свинину, шинку, оленину і більшість інших видів м’яса. Однак дозволені яйця, молоко, риба, злаки, фрукти та овочі.

Є винятки. Наприклад, вагітні жінки, хворі, літні та дуже молоді звільнені від правил посту.

Багато людей також відмовляються від чогось на весь період Великого посту. Деякі відмовляються від улюблених ласощів, наприклад, курки або шоколаду, в той час, як інші відмовляються від такої звички, як перегляд телевізора. Якщо ви відмовляєтеся від м’яса чи їжі на Великий піст, ви не зможете їсти цю їжу в Попільну середу і наступні 40 днів.

Альтернативи споживання м’яса під час посту

В Попільну середу, Страсну п’ятницю та всі п’ятниці під час Великого посту, коли не можна їсти м’ясо, є багато відмінних варіантів. Ви все одно можете насолоджуватися їжею навіть без м’яса.

Можна зробити веганські та вегетаріанське меню, і воно містить все, чим ви можете насолодитися під час Великого посту.

Погляньте на грушу і прошутто брускетту, лосось, вегетаріанську піцу, кесаділью, шашлик з креветок, рибу зі смаженою картоплею, рататуй або пасту. Також робіть апетитний салат з кіноа та інші салати.

Свята у квітні 2021:

1 квітня День сміху
4 квітня Міжнародний день інтернету
7 квітня Всесвітній день здоров’я
12 квітня Всесвітній день авіації та космонавтики
28 квітня Всесвітній день охорони праці

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею