Що робити, коли банкомат не віддає вашу картку

Author name 4 Червня 2021 в 15:06

Поділитися статтею

Банкомат  "проковтнув " карту
Банкомат "проковтнув " карту

Спробуйте це запам’ятати та завжди підходячи до банкомата будьте готові, що може виникнути подібна ситуація. Ви тоді не розгубитеся.

Банкомати міцно увійшли в наше життя. Зараз напевно жодна людина не зможе собі уявити життя без отримання грошей через банкомат.

Однак є неординарні ситуації, коли банківський автомат працює з перебоями. Однією з такою проблемою напевно стикався кожен чоловік. Це коли картку банкомат “проковтує” і людина не знає, що далі робити. Хоча начебто він все робив правильно, але в банкоматі стався збій і він “зажував” вашу картку. Деякі люди, які зіткнулися з цією проблемою вперше, впадають в паніку і погіршують ситуацію.

Що робити?

Але все, що потрібно зробити – це відразу повідомити по гарячій лінії в банк, якому належить банкомат. Після чого вашу картку забере співробітник банку і її можна буде забрати в тому відділенні, де ви обслуговуєтеся.

Однак в цьому випадку може пройти кілька днів. Це незручно і ви не можете користуватися вашими грошима на рахунку. Тому рекомендується спробувати більш швидкий спосіб отримати назад вашу карту.

Що для цього необхідно зробити? Затисніть на кілька хвилин кнопку “Скасувати”. При цьому банкомат може видавати різні сигнали. Подивіться на монітор банкомату. Там з’явиться повідомлення, що операція скасована. У деяких випадках ви повинні підтвердити це натисканням якщо банкомат просить вас це зробити. Але не потрібно відривати палець від кнопки “Скасувати”, так і тримайте її. Через час картка виявиться у вас в руках.

Спробуйте це запам’ятати та завжди підходячи до банкомата будьте готові, що може виникнути подібна ситуація. Ви тоді не розгубитеся.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею