Як в Україні отримати пенсію в 7 тисяч гривень: всі подробиці

Author name 25 August 2021 в 13:08

Поділитися статтею

Як отримати пенсію в 7 000 грн?
Як отримати пенсію в 7 000 грн?

Виявляється пенсію в 7 000 гриві в Україні можна отримати та зробити це можна. Але для цього необхідно виконати ряд умов.

Не секрет, що більшості пенсіонерів не вистачає грошей, отриманих від пенсії. І їм доводиться економити буквально на всьому. Особливо на харчові продукти. Вед на комунальних послугах не зекономиш – платити все одно треба щомісяця. Хіба у кого є субсидія, то тому легше, але не набагато.

Тому всі пенсіонери уважно стежать за політикою нашої держави зі зміни пенсій. Виявляється пенсію в 7 000 гриві в Україні можна отримати та зробити це можно. Але для цього необхідно виконати ряд умов.

Як збільшити собі пенсію?

У Міністерстві соціальної політики України розповіли, що для отримання пенсії в 7 000 гривень можуть претендувати ті люди, у яких повний страховий стаж з обох пенсійних систем: накопичувальної та солідарної.

Так необхідно робити внески до накопичувальної системи в розмірі 4% від зарплати щомісяця. При цьому прибутковість повинна бути в + 0,25%, вище рівня інфляційних процесів, які бувають щомісяця в Україні. Тоді до старості ви зможете розраховувати на 7 000 гривень на місяць.

Однак тут є ще одні нюанси: заробітна плата повинна бути не менше 15 000 гривень на місяць, і стаж не менше 35 років, а також отримувати пенсію в солідарній системі щонайменше 3 600 гривень.

Виходячи з вищевикладеного кожен житель нашої країни після 15 років може розраховувати на 3 600 гривень в солідарній пенсійній системі та 3 100 гривень за накопичувальною системою. Тоді це в цілому буде 6 700 гривень в місяць.

Наскільки це прийнятно і можливо для майбутніх пенсіонерів – повинен вирішити кожна людина.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею