“Ощадбанк ” закриє до 30 вересня 2021 року неактивні рахунки і депозити

Author name 28 Вересня 2021 в 19:09

Поділитися статтею

Вкладники  "Ощадбанку "
Вкладники "Ощадбанку "

Потрібно прояснити ситуацію якщо ви не проводили операції протягом 3 і більше років з поточними та депозитними рахунками.

Багато жителів нашої країни зберігають грошові кошти в різних банках України. Залежно від умов, які надає кожен банк, українці вибирають собі прийнятний, послугами якого вони користуються.
У одних це “ПриватБанк”, в інших “Ощадбанк” чи якийсь інший.
Де зберігати гроші, будинки або в банку і в якому банку, кожен вирішує для себе індивідуально.

Однак деякі клієнти банків тривалий час не проводять операції зі своїми фінансами, що зберігаються на різних рахунках і депозитах.
Це буває з різних причин, іноді не залежать від самого клієнта.

“Ощадбанк”

Державним банком України “Ощадбанк” було повідомлено, що до 30.09.2021 року клієнти повинні прибути в банк і актуалізувати ідентифікаційні дані та здійснити верифікацію.

Також потрібно прояснити ситуацію якщо ви не проводили операції протягом 3 і більше років з поточними та депозитними рахунками. Клієнт банку повинен при собі мати паспорт, оригінал про присвоєння вам ідентифікаційного номера платника податків.

Якщо до 30 вересня 2021 року абоненти банку не прийдуть до фінансової установи та не узгодять ці питання зі співробітниками банку, то “Ощадбанк”, вважатиме, що клієнт розірвав договір з банком і закрив рахунки.
І тоді “Ощадбанк” буде вважати такі рахунки як нерухомі вклади.

І банк буде рахувати не прихід клієнта в банк, згодою на застосування щомісячної комісійної винагороди, передбаченого тарифами АТ “Ощадбанк”.
Тому, всім людям у яких є рахунки в “Ощадбанку” рекомендується утрясти це питання з банком.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею