Екстрасенс передбачила, чим закінчиться війна в Україні

Author name 10 Серпня 2022 в 19:08

Поділитися статтею

Відома на теренах Мережі екстрасенс і таролог Людмила Хомутовська передбачила, чим закінчиться війна в Україні. Це питання хвилює мільйони українців, які вірять у швидку перемогу над ворогом.

Людмила Хомутовська прийшла до естрасенсорики після того, як пережила клінічну смерть. Саме ця подія у житті жінки відкрила здібності бачити те, чого не бачать інші. З початком війни Людмила сконцентрувала свій дар саме на військових прогнозах. Так, екстрасенс прогнозує перемогу Україні, а на росію чекає поразка, але термінів вона не називає. Карти Таро підказують Хомутовській, що до кінця 2022 року бойові дії не завершаться, а прильоти торкнуться і західної частини країни.

На Ютуб-каналі “Люкс ФМ” Людмила Хомутовська за розкладом Таро відповіла на запитання, на що чекати українцям на День незалежності 24 серпня.

Це буде досить тяжке свято. Три карти говорять про максимальну напругу. Чи будуть обстріли? Я думаю, що будуть. Чи буде активізація на фронті? Буде. Досить важким буде день для України. Це запланована акція з боку росії, щоб зробити картинку для свого телебачення та підбадьорення своєї армії

, – передбачила екстрасенс.

Екстрасенс передбачила, чим закінчиться війна в Україні
Екстрасенс передбачила, чим закінчиться війна в Україні

Також Хомутовська заспокоїла українців прогнозом щодо фінансового добробуту – серйозного погіршення не буде, держава підтримає народ, а покращення нас чекає через рік.

Прогноз експерта про майбутнє України через 5 років:

Україна створить союз, і Україна буде центром цього союзу. Через 5 років Україна може входити до п’ятірки найкращих армій світу. У нас зміниться інформаційний простір. Ми будемо країною, що розвивається, причому дуже швидко розвивається. Україна буде на гребені.

За словами екстрасенса, через 5 років країна не доросте до рівня США, Канади, Швейцарії, але стрімко йтиме в цьому напрямку.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею