Новий король Великобританії станцював гопак разом із українським ансамблем: це було епічно (ФОТО)

Наступник Єлизавети II король Великобританії Карл ІІІ добре знайомий із українською культурою. Чарльз III навіть колись танцював український гопак разом із українцями.

8 вересня 2022 року у віці 96 років пішла з життя британська королева Єлизавета ІІ. Горе трапилося після обіду в родинному колі, поважний вік приніс із собою проблеми зі здоров’ям. Смерть прийшла до улюбленого замку Її величності в Шотландії – Балморал. Дивно, але ще кілька днів тому королева приймала гостю – нового прем’єр-міністра Ліз Трасс. Зустріч зафіксувала Джейн Барлоу, яка волею долі зробила останні фото королеви. За словами фотографа, Єлизавета ІІ помітно схудла, але залишалася прикладом королівської гідності та величі, щедро обдарувала її увагою та посмішками. На руках королеви почали з’являтися темні плями, що свідчить про поганий кровообіг.

Остання фотографія королеви Великобританії Єлизавети ІІ
Остання фотографія королеви Великобританії Єлизавети ІІ

Жінка перебувала на престолі 70 років і стала рекордсменкою у цьому питанні. Наступник королеви, її старший син 73-річний Чарльз ІІІ став королем під іменем Карл ІІІ. Як з’ясувалося, спадкоємець британського престолу тісно знайомий з українською культурою. Історик грузинського походження Вахтанг Кіпіані опублікував архівне фото, де молодий Чарльз танцює український гопак разом з учасниками ансамблю “Говерла”. Фото зроблено 1981 року у місті Дербі. Коментатори захоплені спритністю британського монарха та висловлюють впевненість в українських генах Чарльза ІІІ, а деякі читачі вважають, що фото постановочне:

  • І добре ж танцює, судячи з усього!
  • Козацькі гени!
  • Чарльз крутяк!
  • Господи! Ще один “бандерівець” на престолі! Це світова змова! Куди дивляться масони?
  • Епічне фото.
Архівне фото короля Карла ІІІ: танцює гопак із українським колективом
Архівне фото короля Карла ІІІ: танцює гопак із українським колективом

Історики запевняють, що покійна Єлизавета ІІ мала українське коріння – вона прапраправнучка князя Ярослава Мудрого. Кандидат історичних наук Олена Ясинецька розповіла про споріднений зв’язок дочки Ярослава Мудрого Анни та королеви Єлизавети ІІ. Звісно, через це не варто стверджувати, що королева була українкою. Головне, що слід знати, – європейські династії тісно пов’язані з українською генеалогією.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ігор Кондратюк зі своєю підопічною з Х-Фактора Аїдою Ніколайчук

Що відомо про роман Ігоря Кондратюка з його підопічною Аїдою Ніколайчук: завоювала любов не...

Аїда Ніколайчук стала переможницею третього сезону "Х-Фактора", після чого з'явилися чутки про те, що співачка закрутила роман зі своїм наставником Ігорем Кондратюком.
Софія Ротару

(Відео) Софія Ротару у виконанні хіта “Червона Рута ” в: тисяча дев’ятсот сімдесят-один...

У різні роки починаючи з далекого 1971 року співачкою виконувався хіт "Червона Рута" натхненно і завжди збирав бурю овацій.
Юрій Великий розповів про особисте життя

Актор “Квартал 95” Юрій Великий – ще той ловелас: двічі розлучений гуморист зустрів нове...

Зірка відомого українського гумористичного шоу "Квартал 95" зізнався, що після двох розлучень він знайшов нове кохання. Втім, зізнався чоловік, втретє одружуватись він не збирається

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд чим відрізняється на зображенні один мухомор від...

Художник в цій статті намалював кілька дивно красивих мухоморів і хоче, щоб ви знайшли ніж один мухомор відрізняється від інших.

Популярне за тиждень

Популярне