Відомий московський адвокат Юлія Вербицька “пообіцяла” Єфремову не 11, як просить прокурор, а 5-6 років і УДО

На 8 вересня призначено засідання суду, на якому буде винесено вирок винуватцю смертельної ДТП, акторові Михайлу Єфремову. Яке покарання його чекає?

В чаті на ютуб каналі Євгена Кудряца відомий адвокат Юлія Вербицька прокоментувала питання ведучого і перспективи вироку Михайлу Єфремову.

Як відомо, у своїй обвинувальної промові прокурор зажадав практично максимальний термін за злочин такого роду – 11 років. Юлія каже, що це стало шоком і для самого Єфремова, і для його адвокатів – вони розраховували максимум на 8 років.

Проте, Вербицька стверджує, що йому стільки не дадуть, суд точно візьме до уваги пом’якшуючі обставини – те, що на піклування Єфремова є неповнолітні діти, а також, поганий стан здоров’я підсудного. Вона прогнозує 5-6 років максимум.

Адвокат Юлія Вербицька

Відбувати термін Єфремова відправлять в колонію-поселення. а якщо він буде вести себе приблизно, відпустять по УДО (умовно-дострокове звільнення). Воно вимагає відбування 2/3 терміну. Тобто, через 2,5-3 роки Єфремов вже може бути на волі.

Наскільки прогнози Вербицької вірні, дізнаємося вже завтра.

Крім того, відомий адвокат розповіла про нові подробиці війни за квартиру Олександра Числова, а також оцінює шанси вдівця Валентини Легкоступова Юрія Фірсова на отримання спадщини недавно загиблої дружини.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".