Молитви подяки, зміцнення віри і за радість в житті

Господи, дякую за те, що Ви милостиві і співчутливі, повільні на гнів і сповнені любові.

Молитва «Зміцни мою віру»

Господь Ісус Христос, дякую Тобі за те, що Ти автор і завершувач нашої віри. Ви сказали своїм учням, що молилися, щоб їх віра не відступила. Я прошу, щоб Ти зміцнив мою віру, Господь, щоб вона не підводила за часів лих, але щоб я продовжував триматися за тебе. Ви також сказали своїм учням, що вони повинні використовувати цю віру, щоб зміцнювати одне одного. Використовуйте мене, щоб зміцнити віру моїх друзів і сім’ї, і нехай вони мене зміцнять. Допоможи мені довіряти тобі у всіх сферах мого життя. Через Твоє могутнє ім’я. Амінь.

Молитва подяки

Господи, дякую за те, що Ви милостиві і співчутливі, повільні на гнів і сповнені любові. Ти обіцяв, що змусиш все працювати разом для мого блага. Нагадайте мені, що Ісус обіцяв послати Святого Духа, щоб він жив в моєму серці, щоб вести мене, навчити мене і нагадати мені про ваших обіцянках. Можу я бути чутливим, щоб почути ваш голос і слідувати за вами, куди б ви не пішли. Хай буде з моїм духом благодать Господа Ісуса Христа. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва за вірність вірі

Небесний Батько, дякую Тобі за віру до мене. Допоможіть моїй вірі рости, коли я вчуся на вірі вашого народу. Як Ной, дай мені віру слідувати за тобою, коли мене ніхто не робить. Як Авраам, дай мені віру піти за тобою в невідоме майбутнє. Як Джозеф, дай мені віру слідувати за тобою, коли здається, що все йде не за планом. Подібно до Мойсея, дай мені віру слідувати за тобою, коли здається, що перешкоди переді мною неможливо подолати. Збільш мою віру, Господь. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Молитва Світло у темряві

Господь, дякую Тобі за те, що ти джерело всієї істинної радості в житті. Ви сказали, що тим, хто просить, це буде дано, тим, хто шукає, це буде знайдено, а тим, хто стукає, двері відкриються. Почуй мою молитву і хай засяє над мене своїм світлом життя, поки я йду крізь темряву. Направ мої ноги на шлях миру. Нехай слова моїх уст і роздуми мого серця будуть прийнятні у твоїх очах. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.