Науковий прорив: в Бразилії проводили активне тестування китайської вакцини

Author name 20 Жовтня 2020 в 21:10

Поділитися статтею

Китайський препарат проти коронавируса
Китайський препарат проти коронавируса

Коронавірус з другою хвилею пандемії надихнув багатьох почати діяти і намагатися знайти хоч найменший спосіб здобути перемогу. Ось і зараз медики ніби як роблять успіхи.

Як саме йдуть справи?

 

Китайська компанія Sinovac винайшла препарат, який націлений спеціально на боротьбу проти COVID-19, однак природно відразу ж випускати його в продаж неможливо – ліки змушені пройти тривалу і ретельну перевірку. Цим і займалися вчені з Бразилії – вони провели експеримент, результати якого повідомили зовсім недавно. В ході дослідження 9-ти тисячам учасників на самому початку серпня видали за зразком вакцини, а після проводили регулярні огляди і аналізи, щоб переконатися, що все добре. На щастя, ні у одного волонтера не були виявлені якісь проблеми зі здоров’ям, а у всіх у них в організмі з’явилися антитіла, які активно борються проти коронавируса.

тестування вакцини
Тестування вакцини

 

Одночасно китайську вакцину тестують ще в Туреччині, Індонезії та Китаї, однак її ефективність вже була доведена. Таким чином, на даний момент проводиться ретельний аналіз і детальний розрахунок щодо дозування для різних вагових і вікових категорій. Остаточні результати планують опублікувати в листопаді, а до кінця року, якщо експеримент стане повністю вдалим, вакцини увійдуть в продаж. Вчені, які розробили препарат, запевняють, що його вартість становитиме 30 доларів за одну дозу.

 

Взагалі на даний момент в світі проводиться дослідження щодо 40-ка вакцин проти коронавируса, а препарат китайської компанії Sinovac є одним з 10-ти, які знаходяться на останній стадії розробки. Будемо сподіватися, що незабаром вже з’явиться реальна можливість допомогти людям, яким не пощастило заразитися цим жахливим вірусом.

 

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею