Оптична ілюзія перетворює вулицю в Монреалі в хвилясті піщані дюни (Фото)

Author name 10 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Оптична ілюзія
Оптична ілюзія

Величезні хромовані сфери додають ілюзорності, і результат просто приголомшливий.

У «Зоряних війнах» Обі-Ван Кенобі одного разу сказав: «Ваші очі можуть обдурити вас, не вірте їм». І здається, що ніщо не представляє цього, як твір мистецтва «Рухомі дюни», створене канадської архітектурною фірмою NÓS.

 ""

Дюни спотворюють перспективу глядача таким чином, що утворює оманливий шлях, що імітує візерунки, які ви бачили на піску в пустелі.

 ""

Величезні хромовані сфери додають ілюзорності, і результат просто приголомшливий. Згідно NÓS, твір мистецтва є «ілюзорний міраж в центрі міста Монреаля, в якому реальне та віртуальне переплітаються».

 ""

Він був створений в рамках виставки 2008 року в Монреальському музеї образотворчих мистецтв під назвою «Від Африки до Америки: лицем до лиця Пікассо, минуле і сьогодення».

Черпаючи натхнення у творчості художників-кубістів, ілюзорний твір мистецтва було встановлено на авеню де Музі в рамках щорічного конкурсу художників.

 ""

Щоб дізнатися більше про це зачаровує проєкт, Bored Panda звернулася до Чарльзу Лоуренсу Пру, архітектору «Рухомих дюн» і співзасновника NÓS.

Чарльз сказав, що ідея виникла, коли команді потрібно було створити «двовимірну установку для забезпечення доступу транспортних засобів через вулицю, але ми хотіли надати вулиці топографію, обсяг». Команда була натхненна «графічною технікою кубізму для створення ілюзії (trompe-l’oeil) глибини». Це спотворює перспективу глядача таким чином, що здається, що вулиця Авеню де Музі рухається.

 ""

Чарльз також розповів про весь процес від ідеї до фінальної частини. «По-перше, ми створили 3D-модель топографії та сфер за допомогою нашого інструмента архітектурного моделювання і за допомогою простого шаблону, застосованого до топографії. Потім ми працювали з музеєм, щоб вибрати графічний малюнок і кольори, відповідні фірмовому стилю та ідентичності виставки ». Нарешті, команда NÓS намалювала постановку в реальному масштабі. Нарешті ми нанесли візерунок на вулиці у вигляді гігантського трафарету ».

Фреска була натхненна кубізмом і створена канадською архітектурною фірмою NS.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею