Вартість весілля Меланії та Іванки Трамп: озвучена величезна ціна святкування Трампа (Фото)

Author name 15 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Торт на весіллі Меланії і Дональда Трампа
Торт на весіллі Меланії і Дональда Трампа

Хоча весілля Іванки розкішна по будь-якім стандартам, це ніщо в порівнянні з вартістю весілля її батька Дональда з його третьою дружиною Меланією.

Меланія Трамп – дружина президента Дональда Трампа, вона вийшла заміж за магната у 2005 році, задовго до того, як президентство стало на карту. Іванка Трамп – старша дочка Дональда, одружена зі спадкоємцем Джареда Кушнера.

Що увійшло в рахунок на весілля Іванки Трамп?

Що ж, пара заплатила 47000 фунтів стерлінгів за оренду національного гольф-клубу Трампа.

Національний гольф-клуб Трампа в Вашингтоні, округ Колумбія, є окреме питання клуб площею 800 акрів. Повідомляється, що Іванка та її чоловік Джаред Кушнер повинні самі оплатити місце проведення весілля.

Футболка Іванки було зшитим на замовлення номером Віри Ван з мережива шантильї та ліона. Це коштувало величезних 38 000 фунтів стерлінгів.

Це ще не все, що вона носила. Дочка мільярдера була прикрашена діамантами та прикрашена трьома блискучими прикрасами.

 ""

 ""

Сережки Іванки з платини з кластерами з діамантів змішаної огранки вагою 9,67 карата і вартістю: 98 000 фунтів стерлінгів. Відповідна їй алмазні прикраси важили 6,38 карата і коштувала 34 000 фунтів стерлінгів.

Її браслет в стилі ар-деко вагою 26 каратів вартістю 68000 фунтів стерлінгів.

Для свого торта Іванка і Джаред вибрали торт заввишки 178 сантиметрів з 13 шарами.

Він був покритий квітами, такими як троянди та півонії, і містив кілька ароматів, включаючи шоколад, мигдаль і морква. Його оцінили в 53000 фунтів стерлінгів.

Весільний реєстр Іванки та Джареда оцінювався приблизно в 7000 фунтів стерлінгів.

Хоча весілля Іванки розкішна по будь-якім стандартам, це ніщо в порівнянні з вартістю весілля її батька Дональда з його третьою дружиною Меланією.

Весільна сукня Меланії коштувало колосальних 76000 фунтів стерлінгів. Футболка Dior, зроблене на замовлення, прикрашене 1500 стразами та перлами.

Паре сподобався приймання у маєток Мар-а-Лаго в Палм-Біч, і вони там заощадили. Проте вони з лишком компенсували це, замовивши бальний зал за 27 мільйонів фунтів стерлінгів, щоб одружитися.

На прийманні Дональда і Меланії гостям був запропонований семи шаровий бісквіт вартістю 38 000 фунтів стерлінгів.

 ""

Присутні також насолоджувалися обідом на загальну суму 8300 фунтів стерлінгів.

Отже, яке обручку Меланії Трамп або Іванки Трамп варто більше? Судячи з величезною НЕ стикування на весіллях – здогадатися нескладно.

За словами Тобіаса Кормінда, директора, що керує 77Diamonds.com, кільце Іванки коштує 400 000 фунтів стерлінгів.

 ""

З іншого боку, величезне кільце Меланії зі смарагдовим огранюванням коштує 2,3 мільйона фунтів стерлінгів.

Тобіас сказав: «Коли Меланія Трамп заручилася у 2004 році, Дональд Трамп купив їй 15-каратне кільце з діамантом D Flawless смарагдового огранювання у Graff, яке сьогодні буде продаватися по роздробі за 3 мільйони доларів, що становить близько 2,3 мільйона фунтів стерлінгів.

«У той час Трамп потрапив в заголовки газет через те, що він стверджував, що отримав 50-відсоткову знижку. Пізніше цитували Граффа, який сказав: “Ми не продаємо товари для реклами “.

Але це ще не все. Тобіас продовжив: “Десять років по тому, коли їм виповнилося 10 років, Дональд Трамп збільшив розмір кільця Меланії до 25-каратного діаманта, також від Graff. “

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею