Виступ Мадонни виглядає попередженням

Author name 23 Березня 2020 в 17:03

Поділитися статтею

Мадонна попереджує
Мадонна попереджує

Безліч людей прокоментували під відео на YouTube виконання Мадонною пісні Future на конкурсі пісні Євробачення 2019 Ізраїлі.

Безліч людей прокоментували під відео на YouTube виконання Мадонною пісні Future на конкурсі пісні Євробачення 2019 Ізраїлі.

Живий виступ, на якому Мадонна носила пов’язку на оці і танцюристів в протигазах, було визнане глядачами як попередження.

Один з користувачів YouTube сказав про її пісні: “Не всі йдуть в майбутнє, не всі вчаться на минулому», вказуючи пальцем на глядачів, надягаючи корону (по-грецьки корона), а танцюючі навколо неї носять протигази, а на екрані за нею видно потужні багаття і спалені будівлі, за якими просто відбуваються різні удари під час пандемії  після величезних пожеж в Австралії і тропічних лісах Амазонки. Люди приголомшені “.

Інший коментатор сказав: «Це погано. І люди танцюють навколо і плескають у долоні. Огидно. Вона каже вам, що це в майбутньому… »

Третя людина сказав: «Отже, Мадонна насправді передбачила проблеми 2020 року».

Вона знала весь час. Вона знала, що буде.

Коментар на YouTube

Один з користувачів YouTube також сказав: «Коли я вперше побачив це, мені стало неприємно. Майже зловісно. Вона весь час знала. Вона знала, що буде ».

Але заяви не є чимось унікальним для Мадонни і люди намагаються пояснити спалах хвороби необгрунтованими змовами з моменту її спалаху в Китаї.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Мати знайшла в ліжечку сина дитину-примару

Нагадаємо, Щеня з одним оком: фото реального циклопа потрапили в мережу

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею