Будинки “догори ногами “

Author name 30 Березня 2020 в 13:03

Поділитися статтею

Сусідам подобається
Сусідам подобається

Відвідувачі фотографують себе в кімнатах з диванами і стільцями, звисаючими зі стелі.

Upside Down ‘House приваблює туристів в південноафриканський місто

Відвідувачі фотографують себе в кімнатах з диванами і стільцями, звисаючими зі стелі.

HARTBEESPOORT, Південна Африка (AP) – Перевернутий будинок з дахом на землі і підлогою в повітрі приваблює туристів, які хочуть побачити світ під іншим кутом зору.

Розташований близько Hartbeespoort, приблизно в 75 кілометрах на північ від Йоганнесбурга, будинок перевернуть зовні і всередині. Відвідувачі фотографують себе в кімнатах з диванами і стільцями, звисаючими зі стелі. Кухня також перевернута з технікою, здається, кидає виклик гравітації.

Можливо, ви чули популярну фразу з нерухомості «Перевернутий в вашому домі». Зазвичай це говорять, коли ти винен більше дома, ніж він коштує. Але, мабуть, є інше значення.

Герр Тео Пол побудував спеціальний будинок в Трассенхайде, Німеччина. Цей перевернутий будинок (або Die Welt Steht Kopf) був побудований повністю перевернутий. Так що, якщо ви коли-небудь захочете дізнатися, на що це було б схоже, якби гравітація змінилася на один день, цей будинок був би ідеальним місцем!

Побудоване в 2007 році, це туристична пастка схожа на таємничий будинок. Перевернутий будинок – це, по суті, повністю мебльований будинок, як і будь-який інший, але його будівництво зайняло значно більше часу, ніж зазвичай, оскільки працівники були дезорієнтовані, що змушувало їх припиняти періодично роботу.

Відвідувачі повинні залізти в будинок через одне з мансардних вікон, але, опинившись всередині, вони можуть прогулятися по дому на стелі.

Інтер’єр оздоблений меблями 1970-х років. Існує навіть старе телебачення, яке пропагує вінтажний дизайн. Саме так і відбувається, коли стає зрозумілим справжнє послання дивною привабливості, розроблене меценатом проекту Даніелем Чапевскі: життя перевернула світ з ніг на голову.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею